Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan 25 feletti...

Van itt olyan 25 feletti pasi, aki, , csóró" (nem én aggattam fel, sajna ezt mondják) és nettója nem éri el a 220-250-es kategóriát? Nem ciki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Elég sok ilyen ember van az országban..


Nyílván olyan nő előtt aki a pénzre hajt ott ciki, egyébként nem.

2019. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
nincs
2019. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Ciki az, ha valaki tűzoltó, rendőr, mentőtiszt, középiskolai tanár vagy mondjuk egyetemi adjunktus?
2019. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az. Sajnos. Pedig egyik sem könnyű. De pl egy hivatalnok köztisztviselő sem keres jobban vidéken. Vagy sorolhatjuk napestig, hogy kik azok, akik még 220 alatt vannak.
2019. aug. 10. 16:23
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Igazából ez nem attól függ,hogy a nő pénzre hajt-e.


Az, aki 30 éves korára sem képes elérni a havi 250 ezer forintos bevételt, az nem életképes.

Nem lehet vele hosszútávon tervezni.Mi lesz, amikor gyerekeket szeretnének?Kenyér és víz?


30 éves korára az embernek illő a választott szakmájában tapasztalatot szereznie és bizony legyenek fizetési igényei is.Ne érje be aprópénzzel.


Egy férfitől elvárom,hogy legyen határozott, életképes.

2019. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

A csóróság nem szégyen. Mindegy, hogy 150, 200 vagy 400 ezret keresel akkor is szegény, azaz csóró vagy. A középosztály aljához is kell minimum 800 nettó.

Kiszamolo.hu írta, nem en találtam ki.

2019. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

kb a 25 feletti emberek 60-70%-a keres az általad írt limit alatt.

És ez nem nekik "ciki" hanem a munkáltatónak, a társadalmat írányítóknak, politikusainknak

Nekik kéne nagyon elgondolkodniuk, miért ilyen szarok a bérek...

2019. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

#5 Tehát minden rendőr,tűzoltó, mentős, tanár és közalkalmazott életképtelen szerinted?


Illetve senki nem nevel gyereket/gyerekeket közülük?

2019. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 8,


nem tudom,hogy nevelnek-e gyereket.

Én sokat tanultam, egyedül mindenféle hátszél meg kapcsolatok nélkül elértem egy szintet, amiből nem szeretném leadni.



Valamennyire életképtelenek, mivel nem sztrájkolnak.Tessék tüntetni.

Ha nem mozdulnak, csak lubickolnak a langyos pocsolyában, akkor nem jutnak előbbre.

2019. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Egyetemi tanárként a bruttóm is kevesebb ennél!


Rapid randin a mennyit keresel kérdés után nyolcból csak egy hölggyel folytatódott a beszélgetés, egy igazi angyalt ismertem meg benne, de sajnos a nagy távolság miatt végül szétmentünk.

2019. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!