Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennél a kisgyerekednek előre...

Vennél a kisgyerekednek előre felnőtt ruhákat, ami tinikorában lesz jó neki?

Figyelt kérdés

Nem sokat, csak egy kettőt, olyan szívesen vennék.. Itt látom ezt a gyönyörű pasztelkék ruhát, 4000ft akciósan, annyira szép lenne benne 10 év múlva a gyerekem.. pont neki találták ki a színeit, hajához, szeméhez bőréhez annyira illene, meg a formáját is(keskeny csípője van és pocakos cicis típus lesz).


Tinik ti örülnétek ennek? Anyukák ti vesztek ennyire előre ruhát a gyereketeknek? Ez fastfashion, nem fog visszajönni..



2020. nov. 19. 16:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Én kaptam a vacak ruhát gyerekkoromban, neki rendes ruhái lesznek. Prada gyerek felsők 4000-6000 a fashiondaysen, benetton szintén, zara felsők 2000 körül a boltban.


Nem tudom mit kell rajta megütközni, nem olyan, mint egy hilfiger vagy burberry esetleg gap, ezek olcsóbbak.


Én kaptam szr ruhákat, ő jókat kap és jókat fog.


Csak tudom milyen alakja van a gyereknek, ha lefekszik hanyatt egy gigantikus háromszög, széles váll, icipici csípő, igazán nagy pocak, husis mellkas, csontsovány lábak, vékony apró fenék. Felülre hízó típus. Már most elüt a kortársaitól, a ruhák hosszban jók, derékban hatalmasak(nem is nagyon van dereka a gyereknek:) anyós ilyen, tipikusan ez az alkat, az apján is visszaköszön ez a háromszög csontozatban.


Szerintem kettőt veszek, aztán majd meglátjuk. Annyi fix, hogy nem fog elhízni, sportoltatom és egészségesen(többnyire) etetem.

2020. nov. 20. 19:27
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, akkor most már mindenki látja maga előtt a gyerek alakját vizuálisan akit érdekel. Szuper. 👏
2020. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23: :-DDDD


csak megjegyzem, hogy én egy igazi hurkás-combú kerekded kisbaba voltam - aztán mégis 51 kilós vékony magas lány lettem... :)

2020. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Kit érdekel, a zsírmennyiség/magasság változhat, a csontozat alakja nem. Nem fog összemenni a válla annak, akinek már gyereknek is széles, és aki combra hízó típus, az ha elkezd hízni az élete során, ugyanúgy combra fog először lerakódni a zsír(ha lesz rajta), akkor is, ha most vékony és nincs rajta semmi..


A gyerek csontozatának arányai nem fognak változni felnőtt korában sem, csak a zsír lesz kevesebb/több rajta a magassághoz képest.

2020. nov. 22. 11:42
 26/27 anonim ***** válasza:

25: ha ilyen okos vagy, akkor miért írsz ki kérdést a GYK-ra...???


LOL

2020. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja, de nem a csontozaton múlik, hogy valaki S-es vagy XL-es ruhát hord, hanem a zsíron 🤦‍♀️
2020. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!