Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennél a kisgyerekednek előre...

Vennél a kisgyerekednek előre felnőtt ruhákat, ami tinikorában lesz jó neki?

Figyelt kérdés

Nem sokat, csak egy kettőt, olyan szívesen vennék.. Itt látom ezt a gyönyörű pasztelkék ruhát, 4000ft akciósan, annyira szép lenne benne 10 év múlva a gyerekem.. pont neki találták ki a színeit, hajához, szeméhez bőréhez annyira illene, meg a formáját is(keskeny csípője van és pocakos cicis típus lesz).


Tinik ti örülnétek ennek? Anyukák ti vesztek ennyire előre ruhát a gyereketeknek? Ez fastfashion, nem fog visszajönni..



2020. nov. 19. 16:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Igen, engem használt és saját 30 éves gyerekkori ruhába járattak, vagy auchanos kínais gagyikba. Pár cuccát megtartottam anyának, meg nagyitól is van pár, azok szépek, de a többség selejtes.


Tudom, hogy nem lesz divat, de én örültem pár holminak, amit megőriztek(a jobbaknak) válltöméses blézer meg hosszúszoknya..


A gyerekem egy az egyben anyósom arcra, testalkatra, alacsony, pocakos, fagyi alkat. Hajra, szemre, bőrre dettó, mintha csak egy fiatalító tükörbe nézne.

2020. nov. 19. 17:19
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
11: jól vagy amúgy????
2020. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha pár cuccot (tényleg max 4-5) veszel neki előre, az nem gond. Lehet, hogy fog neki tetszeni és örül majd neki. Ha nem, hát nem. Nyilván ne egy egész garnitúrányit szerezz be.

És persze ne akadj ki, ha mégsem hordja majd.

2020. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Fhu eszembe se jutna

Nem az lesz a divat 10 év múlva mint most, nem tudhatod előre milyen stílusa lesz majd a lányodnak stb

2020. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Na erről csak annyit, hogy rólam is azt mondták milyen cicis leszek (korán érő típus voltam) most meg az átlaghoz képest sehol semmi.

A húgomról azt hittük 2 m-es lesz mint az apja, mert már negyedikben két fejjel magasabb volt mindenkinél. Ehhez képest most alacsonyabb mint én. 160 körül van. Ezt ennyire “jól” lehet megjósolni.

Én nem vennék előre ruhát, de nem is a méretek miatt. Nem akarom, hogy a gyerekem azokba a ruhákba járjon ami nekem tetszik, legyen saját személyisége. Ráadásul minél tovább őrizgeted neki, annál jobban fog fájni, hogy nem veszi fel.

Amúgy én is megörökölt ruhákba jártam és örültem volna bárminek, de ha anyám beállított volna egy tízen éve megvett ruhával lehet, hogy csak pislogok.

Azért dolgozunk, hogy a gyerekünknek meg tudjuk venni ami szükséges, amíg ők nem keresőképesek. 10 év múlva is lesznek majd ruhák, nem lesz zombi apokalipszis.

2020. nov. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem lennének saját ruhái? Most is millió drága holmija van, prada, meg benetton meg okaidi..


Lenne egy rakás akkor divatos cucca IS, de lenne neki MELLÉ PÁR hát nem vintage, annyira nem régi, de szebb darabra csak úgy kikeredhetne a szeme, a ruhából meg be lehet venni.. Amúgy Zarás meg ilyesmi, szóval nem a kínait meg a turit túrom át, csak annyira megéri, és nekem nem állna jól, neki ilyen adottságokkal meg igen(bőr, hajszín, szem) Azért egy szoknyás hosszabb darabba néha csak úgy beöltözne, talán itthonra is, akár csak poénból is..

2020. nov. 20. 07:44
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

Na most már ezer%, hogy kamu az egész...


Ja, persze, prada, benetton - de az ósánteszkóban akarsz neki venni négyezres leárazott kínai sz.rt....- 10 év múlvára...


ROTFLMAO

2020. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egy gyerek teste nsgyon sokat változik pubertás kor alatt lehet magas lesz, pici cicikkel. Lol te lstod a jövőt?
2020. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

#16 beöltezne otthonra? Szerintem neked még gyereked sincs, nem hogy Prada meg Benetton ruhái.

Istenem, bezzeg a normális kérdésekre nem jön ennyi válasz.

2020. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Sztem nyugodtan vehetsz neki 1-2-t de egy rakás ruhát ne mert lehet hogy más alkata lesz vagy nem fog tetszeni neki. Az én anyukám is adott oda ilyen régebbi ruhákat valamelyiknek örültem is de a legtöbbnek nem.
2020. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!