Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha egy 20-as...

Mennyire gáz ha egy 20-as években levő nő rocker stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés
Igazából rólam van szó. Régóta fekete nadrágot hordok fekete mintás pólókkal amik ilyen koponyás, dark témájúak meg fekete bakacs is ugye. Én szeretem a rock féle zenéz sőt legtöbbször azt hallgatok mint skillet hero, bring me to life, undead stb...Pár kommentet láttam miszerint egy bizonyos életkorban már gázos így öltözködni hisz ezt úgyis kinövi az ember de én régóta nem nőttem ki és így érzem kényelmesen magam. Próbáltam csinosan öltöködni, átlagosan de nem ment. Szerintetek tényleg gáz ha egy 23 éves lány így öltözködik? Részemről senki véleménye nem érdekel, barátnőm szerint is undorító és fiús ahogy öltözöm de engem nem izgat. Ő nem ebben a világban él. [link] ilyesmiket hordok és innen rendelek is. Nekem nagyon bejönnek, lehet sokakat taszít de nekem egyáltalán nem durva. Van itt esetleg olyan aki szintén hasonlóan öltözködik? 23L

2020. nov. 23. 21:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
na jó kérdező, én eddig téged védtelek, az 15. is az enyém volt, de most már biztos vagyok benne, hogy nem vagy 23 éves, vagy ha igen, nagyon nem korodnak megfelelően viselkedsz, vagy troll vagy.
2020. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
22...teszek a véleményedre...uborka palacsinta öntetes lasagne, eperöntetes macaroni, citrom szeletes húsleves, kárpátaljai borral öntött strapacskaQSWQEK
2020. nov. 24. 21:42
 23/25 A kérdező kommentje:
brokkoli krémleves gizella hússal
2020. nov. 24. 21:47
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
én szereetem a rockot . nem ítélem el az öltözködésedet. MIndenki úgy öltözik ahogy szeretne, csak itt magyarországon még az emberek többsége nem lazult fel öltözködés terén szerintem. 22 f voltam.
2020. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24.szomorú pedig nem értem miért ne lehetne ellazulni ruhák iránt..mákosguba haracsapaprikás
2020. nov. 24. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!