Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha egy 20-as...

Mennyire gáz ha egy 20-as években levő nő rocker stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés
Igazából rólam van szó. Régóta fekete nadrágot hordok fekete mintás pólókkal amik ilyen koponyás, dark témájúak meg fekete bakacs is ugye. Én szeretem a rock féle zenéz sőt legtöbbször azt hallgatok mint skillet hero, bring me to life, undead stb...Pár kommentet láttam miszerint egy bizonyos életkorban már gázos így öltözködni hisz ezt úgyis kinövi az ember de én régóta nem nőttem ki és így érzem kényelmesen magam. Próbáltam csinosan öltöködni, átlagosan de nem ment. Szerintetek tényleg gáz ha egy 23 éves lány így öltözködik? Részemről senki véleménye nem érdekel, barátnőm szerint is undorító és fiús ahogy öltözöm de engem nem izgat. Ő nem ebben a világban él. [link] ilyesmiket hordok és innen rendelek is. Nekem nagyon bejönnek, lehet sokakat taszít de nekem egyáltalán nem durva. Van itt esetleg olyan aki szintén hasonlóan öltözködik? 23L

2020. nov. 23. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az a gáz, hogy ha valaki felnőtt nőként annyira bizonytalan magában, hogy arra vár, hogy idegenek jóváhagyják a stílusát. Ha kényelmesen érzed magad benne, akkor miért merült fel ez a kérdés?

Tehát a válaszom nem gáz, engem abszolút nem érdekel, hogy ki miben van, cserébe az sem, hogy ki mit gondol rólam. :)

2020. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem gáz inkább az a gáz hogy itt kéred ki ismeretlen emberek vélemenyét.

Hord azt ami jól esik és légy önazonos. Aztán a többi majd idővel úgyis finomodik.


Amúgy én is felnőttként (24 évesen) ugyan úgy akár csak tizen évesen imádom a metál, gothic rock, darkwave zenéket.

Ruhákban a középkort idéző enyhén romantizáló pagan vonal vonz (így öltözködöm)

A rockpinceből régebben én is sokat rendeltem mostanában kevesebbet mert rájöttem, hogy a fantasmagoriáról killstarról és restyleró jobban megéri rendelni.

2020. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
21%

Szerintem inkább jó, ha így öltözködik.


Viszont azt tudom, hogy a legtöbb ember nem szereti.

2020. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mint írtam nem kételkedem magamban csak érdeklődtem :D...nem az itteni válaszok miatt fogok máshogy öltözködni csak kíváncsi vagyok.
2020. nov. 23. 23:08
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Egyedül az a gáz, hogy egyáltalán az egész kérdés megfordult a fejedben.

Ez nem ellened irányul, de kiforrott zenei ízlésű ember vagy, kedveled a stílust, amiben öltözködsz, van egy világnézeted, ... de miért érdekel téged, hogy a felszínes, szűklátókörű polgároknak erről mi a véleményük?!

Igen, és is alter, goth csaj vagyok, feketében járok, de senki ne mondja nekem, hogy nem vagyok nőies.

Megtaláltam a stílusom minden értelemben. De nem is kellett sokáig keresgélnem, egész életemben ott lebegett az orrom előtt, aztán évek múlva végleg magamra öltöttem. Csak olyan ruhadarabot vagyok hajlandó felvenni, ami tökéletesen áll, és 100%-ban engem ír le. Jelenleg pont úgy nézek ki, ahogyan már 8 évesen is szerettem volna. Ha az a kislány mellém állna, és felnézne a mostani énemre, lehet, hogy el is sírná magát örömében.

Szóval: nem tudom elképzelni magamat máshogy, más nézeteket vallva, aktuális divathullámok után koslató nőként.

Anno, évekkel ezelőtt próbálkoztam félmegoldásokkal és unalmas basic cuccokkal, mert akkor még a szüleim nem vásároltak nekem extrémebb darabokat.

De én abban hiszek, hogy a belső világunknak egy idő után látszódnia kell a személyes stílusunkon. Tinédzserként visszahúzódó és csendes voltam, emiatt rengetegen félreismertek, nem tudták megismerni a valódi személyiségemet, és így nem is tudtam “kapcsolódni” azokkal az emberekkel, akikkel lehet, hogy még mindig jó barátságban lennek, csak mivel nem mutathattam magam annak, aki belül vagyok, nem figyeltek fel rám, nem tudták meg, hogy hasonló vagyok hozzájuk, így el is úsztak. Éveken keresztül nem tudtam kiélni a kreatív önkifejezésemet, de csak két évtizedek veszett el erre, - hát halálomig büszkén mutatom, hová tartozom, és milyen világban élné szívesen.

2020. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem érdekel csak unalmamban írogatok...nyilván nem érdekel ki mit gondol
2020. nov. 23. 23:43
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Én harminc vagyok, és én is bőr kabiban, martensben, feketében/lilában/sötétzöldben/pirosban és festett hajjal vagyok. Van sok tetoválás és piercing is...szóval alternatív vagyok, na. 🤣


De emellé minden más totál uncsi normál dolog. Önnálló felnőtt ember vagyok, dolgozom, a párommal (aki szintén metálos/punk) már a második éve élünk együtt, és esküvő is tervbe van.


Gyerekkori barátnőm szintén ez a típus, ő most várja az első gyerekét...



Szóval ez nem determinál semmit 😉

2020. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Sztem menő
2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van a bnődnek eléggé bhuzis az öltözködésed, valójában sosem értettem, hogy ha valaki szeret egy zenei stílust azt miért kell az öltözetén kihangsúlyozni...

Én is metált hallgatok, de rólam senki meg nem mondaná.

2020. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9...nem angsulyozoom ki egysazeruen szeretek igy öltözködni..és a te véleményed se érdekel igazán...miért bhuzis amugy? egy bhuzis embert se láttam igy öltözködni de nekem 8..
2020. nov. 24. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!