Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha egy 20-as...

Mennyire gáz ha egy 20-as években levő nő rocker stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés
Igazából rólam van szó. Régóta fekete nadrágot hordok fekete mintás pólókkal amik ilyen koponyás, dark témájúak meg fekete bakacs is ugye. Én szeretem a rock féle zenéz sőt legtöbbször azt hallgatok mint skillet hero, bring me to life, undead stb...Pár kommentet láttam miszerint egy bizonyos életkorban már gázos így öltözködni hisz ezt úgyis kinövi az ember de én régóta nem nőttem ki és így érzem kényelmesen magam. Próbáltam csinosan öltöködni, átlagosan de nem ment. Szerintetek tényleg gáz ha egy 23 éves lány így öltözködik? Részemről senki véleménye nem érdekel, barátnőm szerint is undorító és fiús ahogy öltözöm de engem nem izgat. Ő nem ebben a világban él. [link] ilyesmiket hordok és innen rendelek is. Nekem nagyon bejönnek, lehet sokakat taszít de nekem egyáltalán nem durva. Van itt esetleg olyan aki szintén hasonlóan öltözködik? 23L

2020. nov. 23. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én véleményem sem érdekel akkor mi a fhasznak írtad ki kérdésnek?

És hogy miért búzás? Mert ha fiús egy nő arra szokták mondani/gondolni hogy búza.

Tudod! Itt is sokan mondják fiúkra ha nem az egyesek által megkövetelt "egyenruha" van egy férfin az akkor nem lányos hanem bhuzis.

Hát akkor rátok is mondjuk így és ne úgy hogy fiús, mi az hogy fiús..?

2020. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11..mondjak csak nyugodtan :D...írtaam miért tettem fel kérsdéste de ha te ennyire lusta vagy elolvasni akkor pukkajd meg.
2020. nov. 24. 18:36
 13/25 A kérdező kommentje:
a semmin vagy most ingerült látsik az írásodbol XD
2020. nov. 24. 18:37
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Ez is egy olyan kérdés, ahol ha nem azt írod, hogy azt veszel fel, amit akarsz, hanem a valódi véleményed, lepontoznak a sárga földig?
2020. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
#14, nem, ez olyan kérdés, ahol lepontoznak, ha primitív vagy, tehát b*zizol, vagy megítélsz másokat a kinézetük alapján. :)
2020. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy gáz lenne. Sőt, a bandás pólók nagyon vonzóak és vagányak tudnak lenni a nőkön :D :)
2020. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
szuper ennek örülük :) tudom azt mondtam nem igzgat de pozitiv vélemények mindig szueprek.
2020. nov. 24. 20:17
 18/25 A kérdező kommentje:
14-16 ismét haszontalan válasz kedves gyakorisok XD bhuziskodjaotk még ez aazzz ajrá hú gyerünk. még oltsatok tovább...ne álljatok le XD kivlele dobjátok meg engem paradicsom!
2020. nov. 24. 20:18
 19/25 anonim ***** válasza:
65%

#18

Nem akartalak le ßuzizni és nem is foglak, de ez után a komment után már nem csak az öltözködésed miatt nem tudnék rád érett felnőttként gondolni. Vagyis megerősítenéd az első benyomásomat.

2020. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19..nem akartál de mégis megtetted...ennyit a szentimentalitásodról..bhuzis 19-es kötekedő istenszemlélő almaevő kocsmába HINNYNEGŐ első benyomást követelőző felnőtt gondolkodásu uborka! klikk klakk bhuzis bhuzus parasztalma itt ott 19 nem birja elviselni ha szétoltájkwkwáselke
2020. nov. 24. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!