Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen maszk volt a legfurcsáb...

Milyen maszk volt a legfurcsább amit a járványhelyzetben láttatok?

Figyelt kérdés

Milyen maszk volt a legfurcsább amit eddig láttatok? A figurás, mintás maszkok már-már kommersznek számítanak (attól persze még vannak jók), de nemrég láttam olyan cicás maszkot aminek még füle is volt.

Illetve ami elsőre kicsit fura volt, de igazából egészen tetszett, az egy átlátszó volt. Elsőre nylonnak tűnt, de közelebb araszoltam a buszon és onnan látszott, hogy gumiból van, kicsit csillogott is, mint egy óvszer, de ilyen "hullámos" orvosi maszk fazonja volt. Mondjuk az nem tudom mennyire kényelmes viselet, mindenesetre praktikusnak tűnt, mert legalább látszik az ember mimikája.

Nektek van valami emlékezetes élményetek?



2020. nov. 25. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én itt debrecenben láttam a mai napig egy idősebb férfit, aki 5l-es palackot hord a fején. Furaa
2021. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!