Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb stílus?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez egy annyira egyénfüggő kérdés hogy szinte lehetetlen objektív nézőpontból megválaszolni.

Mindenkinek más tetszik és ez így is van jól.


Alapjáraton a goth szubkúltúra (úgy erzem, hogy hangsúlyoznom kell ez nem csak egy öltözködési szubkultúra) áll hozzám a legközelebb abból is a pagan, medieval vonal egy kis romantic beütéssel de másokon tetszik a tipikus tradgoth cybergoth megjelenés is. A gothon kívül nagyon tetszik a vintage és rockabilly bár magamon már nem tudnám ezeket a cuccokat elképzelni.

2021. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Baddie

Egirl

2021. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

#10: A goth NEM öltözködési stílus, hanem egy zenei alapú szubkultúra.

Ezt fontosnak tartom elmondani én is.

Egy bizonyos szubkultúra tagjának pedig nem öltözni kell, hanem születni. Nem kevésbé dark az, aki nem mindig öltözködik úgy, mint az “elvárt” standard. Míg aki divatból, egy időszakos fellángolás hevében felveszi a fekete maskarát minden háttértudás nélkül.... na, arról a jelenségről inkább ne is beszéljünk...

Egyébként én főleg a romantic és a trad vonal határán mozgok, ha az öltözködési szokásokról beszélünk (persze, ezek sincsenek kőbe vésve.) Mondhatom, tökéletes ötvözete vagyok a kettőnek. Szeretem a szép, kidolgozott, nőies ruhadarabokat, de hosszú szoknya nagyon ritkán van rajtam, inkább a minit vagy a nadrágot preferálom hétköznapokon.

2021. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem csak zenei alapú számos más szegmenst is érint Pl irodalom képzőművészet, film, tánc. Szóval egy igazán komplex szubkultúra.

És ne beszélj már úgy róla mintha atomfizika lenne. Senki sem kis denevérszárnyakkal jön a világra és senki sem atomgoth már a bölcsödében is. Ilyet csak az elitista nyomorékok állítanak akik mindenkit lenéznek saját kisebbségi komplexusuk miatt. Nyilván aki valóba goth az nem a szubkultúra hatására lesz olyan jellemű amilyen és már a szubkúltúrába csatlakozas elött is valószínűleg hallgat goth kategoriába eső zenéket néz ilyen filmeket vagy érdeklősik a téma irant stb. De seninek sincsen születésétől fogva predesztinálva, hogy goth lesz. Mindenkinek szabad döntése ahogyan az is ha esetlegesen elhagyja a szubkultúrát vagy a másik amikor valaki nem cimkézi saját magát.

2021. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
De nyilván úgy beszél róla mintha atomfizika lenne, ahányszor látok ilyesmit mindig van egy ember aki nekiáll magyarázni jobbra balra az eredetétől kezdve mindent 😃
2021. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

13/13

jajj de imádom a hozzád hasonló közléskényszeres buta okostojásokat. de, a goth öltözködési stílus IS, és feltételezem, ezzel a 10es is tisztában van.


miért ne vehetne fel bárki goth ruhát, ha tetszik neki?:) kit érdekel, neked mi a véleményed erről? nem is erről szól a kérdés.

„háttértudás nélkül”. eldobom az agyam. esetleg vizsgáztatni nem akarod azokat, akik felvesznek goth ruhát?


persze, nyilván gothnak születtél, sőt már goth zenét hallgattál és gothnak voltál mikor öltözve, mikor elvágták a köldökzsinórt!!!!!


_

nekem is az egyedi jön be, ha vki a személyiségéhez, egyéniségéhez passzoló ruhákat vesz fel. pont az a tapasztalatom, h az unalmas, görcsösen különlegesnek látszani akaró (pl. 13as) akarják magukat mindenképpen belepréselni egy stílusba.

2021. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%

Számomra az átlagos hétköznapi viselet, ami alkalomtól függően elegánsabb, szexibb vagy sportosabb. De sosem kényelmetlen, kirívó vagy tróger.

24/L

2021. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!