Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit illik felvenni egyetemen?

Mit illik felvenni egyetemen?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdek az egyetemen és fogalmam sincs, hogy van-e szabályzat az öltözködésre. Vagy ha nincs, attól még vannak-e kimondatlan szabályok, amit ha nem tartasz be akkor megorrolnak rád/megszólnak az oktatók.

Nem extrém cuccokra gondolok, hanem pl. haspóló, rövidgatya, magassarkú, átlátszóbb felső, stb.

A mindennapokra lennék kíváncsi, nem az ünnepségekre vagy vizsgákra.



2021. febr. 7. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A kutyát nem fogja érdekelni mi van rajtad. Azt veszel fel ami neked tetszik.
2021. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Hasad ne legyen kint, picsa gatyát inkább ne, átlátszó felsőt meg nem is értem miért lenne muszáj egyetemen. Na mindegy, szerintem ezek magától értetődő dolgok. Nem pasizni vagy szépségversenyre mész oda. Max. még annyi, hogy engem halálra tud idegesíteni amikor végig kopácsol a magassarkúban valaki a teremben, még jobb amikor elkésik és már a folyósó végéről hallani óra közepén, hogy kopog. Bár erre szerintem csak én vagyok ilyen érzékeny.
2021. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Milyen egyetemre mész és milyen szakra? Valami művészeti szakon talán még elmegy, de legtöbb helyen szerintem ha ilyen ruhákban jársz, mindenki meg fog jegyezni a tanárokat is beleértve. Idősebb, konzervatív oktatók nem hiszem, hogy díjaznák.

Magassarkúban nem biztos, hogy kényelmes lesz az egyik óráról átrohanni a másikra, ha mondjuk másik épületbe kell menni, ami nem a szomszédban van.

Nem kell amúgy kiöltözni sem, vannak mindenhol olyanok, akik póló/farmer/melegítőben járnak, meg olyanok is, akik öltönyben, a szaktól függ, hogy kik vannak többségben.

2021. febr. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Milyen egyetem, milyen szak? Így látatlanba inkább ezeket a magassarkú kivételével ne.
2021. febr. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Csak öltözz fel normálisan, mi olyan nehéz ebben? Bár ha neked a haspóló a normális, nem is értem, hogy jutottál el az egyetemig.
2021. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Sztem nem kell aggodnod emiatt meg egy darabig, sztem az online oktatas marad a felev vegeig.
2021. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Ruhát.
2021. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
65%
Teljesen mindegy mit veszel fel. A legtöbb ember magasról tesz arra hogy mi van rajtad. Nem azért vannak ott. És a legtöbb hallgatónak van sokkal nagyobb problémája annál mint hogy a ruhádat nézze
2021. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Úgy öltözöla hogy akarsz, de a haspólót, pi**agatyát, átlatszó cuccot felejtsd el.

Én se értem minek kell azt erőltetni, nem oda való.

2021. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Sima utcai ruha amiben jól érzed magad. Nincs erre vonatkozó külön előírás. Nyári melegben sem várja el senki, hogy bokáig be legyél öltözve. Nálunk a rövidgatyán, haspólón senki nem botránkozott meg. A nagyon kirívó darabokat, amit egy buliba felvennék és ott oké, nem biztos, hogy utcára mindennapi öltözetként használnám. De ez független az egyetemtől.
2021. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!