Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átetsző fekete csipkeing alá...

Átetsző fekete csipkeing alá mit vegyek fel hogy szalonképes legyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy szep izleses melltartot. De ez fugg attol hova mesz
2021. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Amit veszel, vagy fekete, vagy testszínű legyen. A szín fontosabb, minta a "mi".
2021. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melltartó túl kirívó. Visszafogott típus vagyok. Valami normális trikóféle amit más se szól meg hogy curvás?
2021. febr. 16. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy egyszerű fekete toppot vagy fekete body-t, lehet ujjatlan, spagetti pántos, de én a hideg miatt simán felvenném a hosszú ujjú fekete felsőt, nem érdekelne ki mit gondol. Télen is az ingek alá én veszek egy testhezálló vékony kötött felsőt, vagy hosszú ujjú pólót.
2021. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Testszínű bodyt.
2021. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy fekete toppot szoktam alá venni aminek extra vékony spagetti pántja van, plusz ez alá egy pántnélküli melltartót. :)
2021. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete (vagy az öltözéked más darabjaihoz illő színű) spagettipántos toppal nagyon csinos a csipke.
2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Vagy spagettipántos topot vagy én olyan szoktam alá ami hivatalosan sportfelső de varrás nélküli, fekete és kb 10 centivel mell alá ér. Mindent takar amit kell, nekem melltartó se kell alá de nincs az az érzés hogy van rajtam plusz egy felső. Vagy vannak azok a csipkés ilyen hosszított bralette szerűségek, ha az átlátszó felső nem mintás, akkor olyat.
2021. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!