Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyorsan szétmennek a bakancsai...

Gyorsan szétmennek a bakancsaim amiket mostanában vásároltam, más is tapasztal hasonlókat, hogy például silányabb lenne a minőség?

Figyelt kérdés
Több helyen vettem bakancsot az utóbbi időben, 1-2 hónap alatt szétmentek amiket mostanában vettem, igaz, akciósan jellemzően 5-7000 forintért vettem, ennyiért volt a bakancs pl Lidlben is, nem volt más választás. Azon gondolkodom, hogy a cégek ebben a jelenlegi Covid helyzetben, a jelentős áremelés helyett(forintárfolyam stb.) inkább silányabb termékeket kezdtek el gyártani.Az biztos, régebben nem mentek ilyen gyorsan tönkre a téli cipőim, legalább 1 telet kibirtak. Most meg szinte havonta kell újat vennem.

2021. febr. 16. 11:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Ha nincs rá kereted akkor inkább nézz körül Decathlon saját márkás termékei közt, ár/értékben nagyon jók.


Cipőt a cipőboltból"


Köszi lassan elkezdek nézni alternatív lehetőségeket, ha havonta tönkremegy a bakancs.

2021. febr. 16. 13:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik túlsúlynak. Akkor csak szimplán nem tudsz vásárolni, a legsz@rabbat veszed mindig.
2021. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Ez nem tűnik túlsúlynak. Akkor csak szimplán nem tudsz vásárolni, a legsz@rabbat veszed mindig."


Ez volt a Lidl-ben, vagy a New Yorkerben, jellemzően itt egy fajta van, tény, hogy máshol cipőboltban meg az olcsóbb kategóriájút néztem, nem vártam tőle csodát, de annyit, hogy legalább eddig egy telet kihúztak, most havonta megy tönkre.

2021. febr. 16. 13:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Deichmannos cipők nagyon gyorsan tönkremennek, én megfogadtam, hogy ott többet biztos hogy nem fogok vásárolni. Keress egy másik boltot, esetleg neten rendelj.
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Deichmannos cipők nagyon gyorsan tönkremennek, én megfogadtam, hogy ott többet biztos hogy nem fogok vásárolni. Keress egy másik boltot, esetleg neten rendelj."


Vettem mostanában több helyen, ezért is kérdeztem, volt Lidl, New Yorker, Deichmann... Deichmannál volt eddig pozitív-negativ tapasztalat, volt ami jó volt, más hamar tönkrement, ahogy a legutóbbi is. Most bárhol vettem igaz alapáron, 5-7000ft, nagyon gyorsan tönkrement.Ugyanúgy napi, utcai általános használatra volt.

2021. febr. 16. 13:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem esete válogatja. Nekem Deichmannból 5-7 éve is volt 2 olyan téli cipőm is, ami kb. 1-2 hónappal hordás után keresztbe szétszakadt a talpán, más cipőim meg tőlük hasonló hordási gyakorisággal évekig bírta. Ez sztem inkább szerencse kérdése, mint azé, hogy "hű, most akkor mind szarabbul dolgoznak".
2021. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
"Szerintem esete válogatja. Nekem Deichmannból 5-7 éve is volt 2 olyan téli cipőm is, ami kb. 1-2 hónappal hordás után keresztbe szétszakadt a talpán, más cipőim meg tőlük hasonló hordási gyakorisággal évekig bírta. Ez sztem inkább szerencse kérdése, mint azé, hogy "hű, most akkor mind szarabbul dolgoznak"" Nekem Deichmannál legutóbbi hamar tönkrement,de azelőtti jó volt pár évig, igaz, azt 13-ért vettem.Az azelőtti meg szintén katasztrófa volt.
2021. febr. 16. 14:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Deichmannt sztem felejtsd el! Babánk kiscipője pár hónap alatt úgy nézett ki, mint egy 10 éves lepukkant xar, pedig csak a lakásban szaladgált benne és nem túlsúlyos! De felnőtteké sem bírta sokáig, azóta onnan soha többet! Netről rendes márkás bakancsot vegyél ingyen szállítással és visszaküldési lehetőséggel!
2021. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Martens, Timberland és Caterpillar sokáig jó.
2021. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!