Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a farmer nagyon szűk...

Ez a farmer nagyon szűk hatású egy férfinak?

Figyelt kérdés

[link]



slimnek írják, de nekem túlságosan skinny kategóriának tűnik, főleg a térd alatti rész



2021. febr. 23. 13:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
GYerekek, ne veszekedjetek. Igen, a képen lévő csávó tényleg csirkelábú, ez tény, bár nekem sincsenek 70es combajiam meg 45ös vádlijaim, szóval én is kihagyom ezt a gatyát. Rendeltem egy regular fit-et :)
2021. febr. 24. 15:15
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Nincs itt vita, csak reálisan gondolkozom és felszeretném hívni a figyelmet a két nem közötti mély szakadékra, miszerint ha egy nőnek azt mondod hogy miért veszel fel bő száru farmert nem nőies, akkor rendszerint az a válasz érkezik, hogy miért kéne mindég szűkben lenni, attó vagyunk nőiesek..?

Ezt miért nem oldja meg egy férfi is hogy miért kéne mibdég slim fitben, regulárban lennem ha más tetszik..

Érthető voltam?

2021. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
A fiúk nagy többsége csirkelábú és nagyon sok hord ilyen zsebes harisnyákat. Következésképpen nagyon nagy az átfedés a 2 halmaz között, ami így hatalmas vizuális környezetszennyezést okoz.
2021. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
10-es senki nem mondta hogy gond. Szerintem tök normálisan leírtam, hogy nekem nem tetszik és azt is, hogy miért. Hiszen ez volt a kérdés. De le lehet pontozni nyugodtan. Ettől a véleményem nem fog változni. Elég unalmas lenne a világ ha mindenki egy követ fújna.
2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem nyitottam meg a linket. Ha már kérdezni kell, akkor nem kérdés.
2021. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

14!

Elég unalmas lenne a világ ha mindenki egy követ fújna?

Akkor is ha az összes férfi slim regular nadrág volna.

2021. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 !!!

Legalább gondold már végig amit leírsz, hogy visszaolvasva ne legyen egy irdatlan nagy baromság.

2021. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17!

Segítek, arra céloztam, hogy minden férfin egyforma bő nadrág lenne.

Érthetőbb?

2021. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!