Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, kiröhögnétek férfi...

Lányok, kiröhögnétek férfi ismerősötöket ha farmerdzsekit venne fel?

Figyelt kérdés
Egy hagyományos (sötét)kék farmerdzsekire gondolok, természetesen nem farmernadrággal párosítva. Mennyire nevetséges ha egy fiatalabb (20en éves) férfi farmerdzsekit vesz fel? Kinevetnék a háta mögött hogy mennyire nem tud öltözködni?
2021. febr. 25. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mégis elárulod, mi a bajod vele? Azon kívül, hogy NEKED nem tetszik, aki nyilván nem vagy divatdiktátor.
2021. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, csak még nem igazán láttam fiatalabb férfiakon (csak 40+os alkeszeken) meg hallottam a lányoknak sem igazán jön be.
2021. febr. 25. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
40+os alkeszeken ejhaaa..napi hülye tinipicsa hatalmas egoval.Vigyázzatok!!
2021. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hat pedig a farmerdzseki divat ujra, en szoktam latni fiatal sracokon is. nekem tetszik, ha jo a fazonja es jol all illeton. kirohogni alapbol nem szoktam senkit, max az ilyen ecsethaju 40 kilos hulyegyerekeket, akik nagyon kemenynek hiszik magukat.
2021. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele.
2021. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

"természetesen nem farmernadrággal párosítva"


Akkor mit veszel fel hozzá?

Szövet nadrágot vagy melegítőt?

2021. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, mi a gond a kék farmerdzsekivel? Nekem is van egy, konkrétan a kedvenc ruhadarabom az összes közül. Örök darab, praktikus, uniszex, szélálló, kényelmes.

26N

2021. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is hordok farmerdzsekit, mindenki hordjon azt amit szeretne, amúgy is egy örök darab :D

18f

2021. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!