Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jön be a mai fiatal,...

Mennyire jön be a mai fiatal, tini lányoknak a fiúk bokavillantása? 23/F

Figyelt kérdés
Hamarosan 24 éves leszek. Sajnos jelenleg nincs barátnőm. Bokavillantós fiú vagyok. Vagyis hosszú farmernadrág többszörösen felhajtva és titokzokni. Szinte mindig így járok. Mennyire jön be ez a mai fiatal lányoknak?

2021. márc. 8. 23:05
 11/94 A kérdező kommentje:
#7 igen vékony bokáim vannak és szerintem szexik villantva. Nekem nagyon tetszik ez az egész bokavillantós stílus. Nem hiába hordom!
2021. márc. 9. 07:18
 12/94 anonim ***** válasza:
74%
Akkor hordjad és örülj neki, ha ez a mániád. Hogy senki mást nem érdekel, ahogy itt írják, az teljesen mindegy. Nem is kell a válaszokat olvasni, úgyis eldöntötted, hogy szexik a bokáid.
2021. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik, sőt... szerintem nevetségesen néz ki. Igaz, már nem vagyok tini, lassan 22 vagyok (bár szerintem még fiatalnak számítok), de 17 évesen is ezt gondoltam. :)
2021. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
93%

a felnőtt férfi attól felnőtt férfi, hogy nem kell bizonyítania felnőttségét a ruházatával. szóval bármit felvehet, akár mikiegeres pólót is, attól még felnőtt lesz. ha bokát akar villantani, azt is megteheti.


kérdező, ne a ruháidra alapozva keress magadnak párt, vagy ha ilyen nőre vágysz, vegyélj/bérelj egy bmw-t, többre jutsz.

2021. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
88%
aranyos amikor azt írjátok egy 24 éves majdnem tinikorú srácnak, mert ő a már mennyire öreg (18 évesen lehet azt hiszed hogy a 24, az már hű de öreg, így 40 felett megsúgom, nem az, és nem is tekintjük annak), hogy ne ölltözzön úgy mint a tinik, amikor az egész társadalom fiatalosan öltözik, 50+ évesen is mindenki sportcipőt, farmert és pólót hord ha teheti (nem úgy mint 100 éve amikor a gyerekek öltöztek úgy mint a felnőttek)
2021. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 A kérdező kommentje:
#14 Bmw-m (is) van...
2021. márc. 9. 11:46
 17/94 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmas és gáz, pont amilyen te vagy. Mindenképp tartsd meg a stílust, messziről árulkodik rólad.😊
2021. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
80%
Bmw-d. Ja, 30 éves. Bontószökevény
2021. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 A kérdező kommentje:
Szerinted... De ehhez semmi köze senkiknek és nem azért írtam, hogy bárki is irigykedjen!!! A kérdésemre kérek válaszokat és pont!
2021. márc. 9. 13:06
 20/94 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha jól érzed magad úgy, hogy bokát villantasz, tedd azt. Senki véleménye nem fontos, csak az, hogy neked jó legyen. A lányok közül meg aki téged választ párnak, az elfogad úgy, ahogy vagy. Sztem ennyi. A többi barom, aki vitatkozik veled, nagyon ráérnek. Szóval éld az életedet úgy, ahogy szeretnéd! :)
2021. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!