Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jön be a mai fiatal,...

Mennyire jön be a mai fiatal, tini lányoknak a fiúk bokavillantása? 23/F

Figyelt kérdés
Hamarosan 24 éves leszek. Sajnos jelenleg nincs barátnőm. Bokavillantós fiú vagyok. Vagyis hosszú farmernadrág többszörösen felhajtva és titokzokni. Szinte mindig így járok. Mennyire jön be ez a mai fiatal lányoknak?

2021. márc. 8. 23:05
 21/94 anonim ***** válasza:
48%
A bmw-től felnőtt leszel? Leglfejebb csak a környezetet szennyezed vele. tudod, hány embernek van bmw-je? senki nem attól lesz felnőtt.
2021. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
86%

látom #21, szövegértés nem nagyon megy

azt írtam, ha olyan típusú nőt keres, egy bmw-vel többre megy mint a bokáival

2021. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 A kérdező kommentje:

#22 ámen🙏

Végre 1 értelmes ember aki megért engem!!! Ment a zöld kéz!!! Másiknak meg a piros 😉👌 sajnos értetleneknek áll a világ... #k*csögbmwsvagyokmiazazindex muhahahaha 😂💪🖕

2021. márc. 9. 20:53
 24/94 anonim ***** válasza:
31%
Borzalmas fiún a bokavillantás. Miért kell úgy öltözni, mint egy nő? Lelohasztó látvány, amikor egy férfi ezzel direkt nyújtja, vékonyítja az alsó lábszárát, pont az ellenkezője lenne a nyerő egy férfilábon.
2021. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, pl az olaszok valahogy meg tudják ezt oldani stílusosan. Itt ne a 17 éves 40 kilós gyerekekre gondoljunk, akik a vádlijuk közepéig feltűrik a nadrágot...


Garantálom neked, hogy fel tudok úgy öltözni, hogy valamennyire kintn van a bokám, de ezerszer stílusosabban fogok kinézni, mint akik itt kárognak :D.


Gondolom a "felnőttes öltözet" amit itt nyomattok, az a tipikus telibeszarom a megjelenést felfogás. A színes susogós Quechua széldzsekik, övtáskák, maszkos napszemüvegek, 300 Forintos bézbólsapkák, 2XL-es pólóingek, sokzsebes Cargo nadrágok, szandálok... :D.


2 tábor van. Akinek megmarad / kialakul egy normális stílusa és divatérzéke 20 felett. Meg vannak akik teljesen átmennek ilyen igénytelen "kényelmes" semmilyen megjelenésbe. Ez az utóbbi brigád jellemzően leb#zizik minden olyan embert, aki egy hangyaszarnyit is ad magára :D. Ha neked feszül kicsit a nadrágod, meleg vagy. Ha kinnt a bokád, akkor is. Ha meg van csinálva a hajad, akkor is meleg vagy. Feszül a pólód? Lány vagy. Karkötő van a kezeden férfi létedre? Esetleg gyűrű? Akkor is lány vagy.

2021. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
76%
#25 jó adag elfojtott fájdalmat érzek. ezek az emberek bántottak téged? normális stílus gondolom az, ami neked van. a többieket meg lenézed. első körben ezen kéne túllépned, de majd az idő megoldja, ne aggódj. (azt is hogy mások mit szólnak)
2021. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
65%

Ja nem. Felőlem mindenki úgy öltözik ahogy akar. Hidd el, ezek a "leszarom csak legyen rajtam ruha" emberek többet kárognak a másik táborra, mint fordítva.


Szerintem azért van egy szint. De ezt mindenki döntse el maga :D


Ha neked az jött le a kommentemből, hogy jó adag elfojtott fájdalom... Hááát... Nemtudom. Én elég jól érzem magam a bőrömbe. Soha senki nem szólt meg, sőt, jellemzően pozitív visszajelzéseket kapok a megjelenésemre. De biztos neked van igazad :D


Idő megoldja? Ha 40 éves leszek se fogok slamposan öltözködni, mert nekem kínszenvedés lenne úgy utcára menni.

Tudom, elég sok férfi elengedi magát 25 éves kora után... Gondolom te is.

2021. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
57%

nem elengedi magát, hanem leszarja (és mások véleményét is)

persze én is fel tudok öltüzni ha kell, de általában nem kell

plusz inkább a hóbortjaimnak élek

szerencsére nem falun lakom, hanem Budapesten, itt meg nem nagyon érdekel senkit mit vesz fel a másik, ahogy én sem szólok bele


a fájdalom abban van ahogy a többieket kisebbíted a filléres vackaikkal

2021. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
19%
A mai fiataloknak bejon de nekem pl pont nem. Nem zavar, van akinek jól áll, de számomra homokos beutese van kicsit. Legyen egy férfi sportosan elegans, laza, letisztult, egyszerű és ízléses. Menjenek a dolgok egymáshoz stb.
2021. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
89%
Azért van homokos beütése, mert a divatdiktátorok mind melegek. Elmondom neked kedves 29-es,hogy amit naponta magadra veszel, azt mind egy "homokos" találta ki rád. A bokavillantás kissé feminin? Lehet. De jól néz ki. Divatos. Mert a "homokosok" így akarták. Egy férfi szerinted attól lesz férfi, hogy mit vesz magára? A jellem a férfi, nem a ruha. Mint ahogy a jellem az ember, nem a ruha. Ha én valakit kedvelek és bokát villant, azt akkor is kedvelem. De úgy is, ha térdig érő zoknija van. Kit érdekel ez? Spec sztem divatos a bokavillantás, remélem jó darabig az is lesz, mert én is kimondottan szeretem a titokzoknit hordani. Mert nekem így tetszik. Akkor is, ha az elméleted szerint nem vagyok férfi :D :D
2021. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!