Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jön be a mai fiatal,...

Mennyire jön be a mai fiatal, tini lányoknak a fiúk bokavillantása? 23/F

Figyelt kérdés
Hamarosan 24 éves leszek. Sajnos jelenleg nincs barátnőm. Bokavillantós fiú vagyok. Vagyis hosszú farmernadrág többszörösen felhajtva és titokzokni. Szinte mindig így járok. Mennyire jön be ez a mai fiatal lányoknak?

2021. márc. 8. 23:05
 41/94 A kérdező kommentje:
#okcső
2021. márc. 15. 09:03
 42/94 A kérdező kommentje:
Szóval lányok?🤔
2021. márc. 15. 11:41
 43/94 anonim ***** válasza:
87%
Te sem túlzottan kedves kérdező :)
2021. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:
Szóval mennyire?🤔
2021. márc. 16. 10:14
 45/94 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire.
2021. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik, nyugodtan villants bokát, ne mások véleményére támaszkodj.


Én fiú vagyok ugyan, de én is szoktam bokát villantani.


Nem érdekel mások véleménye, nekem tetszik és kész.

2021. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon bejön, szeretem én is villantani, de imádom amikor a srácok villantják. Szerintem szexi. Mondjon bárki bármit. Bokafétisem van, így ez érthető. Szép napot nektek!
2021. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
24%

Rendben, villogtassátok nyugodtan, ha nem fázik a lábatok, de egy valamit azért elárulok (40-es pasiként)!

Az ultra gáz, amikor a titokzokni szára mégis kilóg a cipőből. Főleg amikor nagy a kontraszt: egy fehér cipő, fekete zokni, kék farmer. A három szín mikor találkozik... Legalább annyit tartsatok be, hogy a fekete cipőhöz fekete zokni, a kékhez kék stb.

De a lányok ilyenkor már nyugodtan felvehetnek vastagabb, 40-60 DEN-es testszínű, boka- vagy térdharisnyát. Millió féle színárnyalatban van, mindenki találhat magának megfelelőt. Higgyétek el, sokkal kevésbé gáz, mint a kilógó zokni szára! Nekem sokkal igényesebbnek látszik egy nő így, mint zoknival.


A fiúk villantása... na az már más kérdés. Ha érdekel valakit, azt is kifejtem. :)

2021. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
79%
minek erőlteted az idióta kérdésed, kérdező? válaszok nélkül is tudhatnád, hogy csak a bokafétisesnek jön be az ilyen. visszafoghatnád már az arrogáns fejed
2021. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 A kérdező kommentje:

#48 köszönöm az értelmes választ. Én igényesen öltözködöm és mindig nagyon ügyelek rá, hogy mégcsak véletlenül se látszódjon ki a titokzoknim a cipőből. Rajtam tényleg titkos.


#49 nahát nahát sikerült végre rájönnöd, hogy ez 1 fétis? Gratulálok ügyes vagy! Magadtól tettél ekkora felfedezést, vagy valaki segített?

2021. márc. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!