Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi ilyen stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. márc. 9. 11:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van akit tudja viselni, de a legtöbbeken komikus.
2021. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, van olyan, akinek ez jól áll, és tudja viselni. Ez a színész is ilyen. Persze azért a férjemen nem tudnám elképzelni, de ha ilyen típusú latin pasi lenne, imádnám, ha így öltözne.
2021. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%

#7

Te a suhanós 90-es évekbeli adidas szétrecszkázott melegítőn kívűl nyilván nem láttál másmilyen stílust, ezért mondod azt, hogy ízléstelen. De tudod ami neked nem tetszik, az még nem biztosan jelenti azt hogy ízléstelen is.

Talán kicsit tovább kéne látni az orrodnál és tájékozódni a divat iránt.

2021. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Talán kicsit tovább kéne látni az orrodnál és beláthatnád, hogy nem csak az agyidas melegítő és a cigánycsiricsáré habos babos dzsigoló öltözködés létezik a világon. Ha már így felhoztad a csőlátást trollocskám...
2021. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért mert ez a papagáj ruházat valakinek nem jön be, az nem biztos hgoy akkora legprolibb agyidas melegítőt hordja. Max a te 1 Bites agyadban képződik le így a világ.
2021. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
90%
Szerintem nagyon menő, amerikai csikánós :D, de ez nem mindenkinek áll jól. Ja és a második kép pedig nem stílus hanem ezek a ruhák olyanok mint a festmények, megveszik a nagycégek, hogy leírják az adójukból, ennyi az egész. Nézd meg a nagy márkák ruháit, 95% ruha csak Elton Johnra állna jól:DD.
2021. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

Jó tehát akkor ha én aztmondom hogy csőlátásúak vagytok mert szerintetek ízléstelen valami ami nektek nem tetszik, akkor én vagyok az 1 bites agyú meg trollocska? Inkább ti vagytok azok, mert így gondolkoztok.

És igen tudom/tudjuk, nem csak ilyen stílusok léteznek. Ezzel nem mondtatok újat.

2021. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Nevetséges hacuka.
2021. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
66%

Már nem azért, de tényleg nem értem miért kell így lehúzni valamit, csak mert nem tetszik nektek.

Oké, van egy véleményed. Az is oké, hogy nem tetszik, ezt viszont normálisan kéne leírni szerintem, nem pedig betámadni azt aki védi ezt a stílust. Oké hogy szeintetek sz@r. De ettől még nem fekete és fehér a világ emberek. Valakinek bejön és kész.

2021. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
24%
Lakatos MárlonBrádóéknál a roma soron talán lehet villantani ilyen bohócruhában, de kultúremberek között szerintem felvállahatatlan.
2021. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!