Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi ilyen stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. márc. 9. 11:12
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
47%
20-as gondolom, te is olyan kultúr ember lehetsz aki a budmilből öltözködik. Tipikus.... :DDDD
2021. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Annyria kultúrember, hogy nem kezdek el vaktába ismeretlenül spekulálni arra, hogy a másik anonim válaszoló valyon milyen (természetesen lefikázható) ruhákat hord.
2021. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

bocs *vajon


Még mielőtt ebbe is beleköt a sok divatszakértő.

2021. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Cigányos.
2021. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Totális ízlésficam..
2021. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem tetszik ez egy ferfin, az ilyen latinos pasikon meg azt mondom elmegy, de akkor sem tartanam vonzonak. Ehhez kell egy alap kinezet is, egy stilus es egy bizonyos bohem szemelyiseg. Ilyen embereken birom elkepzelni leginkabb. Ettol meg viszont nem neveznem izlesficamnak, hirtelen lehet en is elnevetnem magam egy ilyen oltozet lattan, de nem akarok itelkezni, mert en azt vallom, hogy egy oltozet akkor all jol, ha a viseloje teszi a ruhat es nem forditva. "Normalis kulturemberek" koze meg csak amiatt nem valo, mert vajmi keves ember kepes nyitottan gondolkodni a divatrol, es ahelyett, hogy az osszhangot neznek, a ruha osszhangjat a viselojevel, ok inkabb azt figyelik meg, hogy nekik mi az, ami tetszik, ok mit viselnenek szivesen es ha rajtad egyetlen darab is van, amit ok nem vallalnanak fel, akkor mesz te is a levesbe. En inkabb beallok a "prosztok" soraba, ha manapsag a normalis kulturember azt jelenti, hogy kitagadnak koreikbol csak azert, mert te maskeppen eled meg a divatot.
2021. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

#26

Teljesen igazad van!

Végre még egy ember aki úgy gondolkozik ahogy én/mi. Én sem nézek le semmilyen stílust, irányzatot. Vannak stílusok ,öltözködési szokások amik nekem nem tetszenek, de ettől még nem mondom azt rá hogy ízléstelen, ízlésficam stb. Ez szimplán azt jelentené, hogy önző volnék és szűklátókörű. De mivel nem tartom magam annak így elfogadom mások stílusát és tiszteletben tartom ki mit tart ízlésesnek/divatosnak avagy mit nem.

2021. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
5%
Ti kis köcshögök, majd belekalapálok a fejetekbe azt nézhettek bazze
2021. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2021. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!