Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a fiúk/férfiak akik a...

Azok a fiúk/férfiak akik a hosszú futónadrágra térdgatyát vesznek még pluszba, miért nem harisnyát vesznek futónadrág helyett ha már úgy is csak a lábszáruk látszik?

Figyelt kérdés
Sokkal kényelmesebb és az is nejlonból van mint a futógatya.

2021. márc. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%
Igen, most már biztos, hogy megint Ő az... a tudjukki... :)
2021. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Én lennék a fétises?

Pont én nem hordom azt amit más! Fétises az aki majmolja a többit, vagy épp gyáva.

Döntsétek el melyik csoportba tartoztok.

Ha nem tudtok érdemben válaszolni mert igazam van amit linkkel is alátámasztottam, akkor rögtön vádaskodunk,támadunk?

Kipróbáltátok már vagy jó hiú gyáva férfiakhoz hűen egyből védekeztek?

2021. márc. 12. 14:21
 13/49 anonim ***** válasza:
42%
Nem próbálgatunk női ruhát!!! Mit nem értesz ezen?
2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már érvelhetnél, hogy a férfiak hordjanak szoknyát nyáron, mert jól szellőzik, nem kell benne igazgazgatni semmit, nem izzadnak bele. Nevetséges. A nejlonharisnya női ruhadarab, és nem futáshoz való.
2021. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
87%

Én is rendszeresen futok, de biztos nem venném fel a nejlon harisnyanadrágot... Inkább leggingset veszek fel az sokkal kényelmesebb mint a nejlon harisnya.

Amúgy férfikén hordok harisnyát mikor hideg van, de akkor is csak pamutot. A nejlon harisnya az nem férfinak való!!!!!!

2021. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
56%

12#-re


Na akkor itt most álljunk meg egy szóra! Bizonyos dolgokkal nem vagy tisztában!

Félre értés ne essék, én tudom magamról, hogy harisnya fétisem van. Ennek ellenére nem teszek fel minden másnap önigazolásként itt (meg még ki tudja, hol máshol) saját magamnak megválaszolandó kérdéseket.


"Fétises az aki majmolja a többit, vagy épp gyáva."

Hát ez pont nem ezt jelenti!


Fétis, értelmező kéziszótár:

A nemileg kívánt személyhez tartozó testrész v. tárgy, amely kóros hajlamú személyek nemi gerjedelmét előidézi v. fokozza.


Csak a tisztán látás véget...

2021. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
79%

Vagyunk egy páran akik imádják a nejlonharisnyákat, többek között én is. Hordom is rendszeresen, és beszélgetni is szeretek róla privátban, de nem traktálok ezzel másokat. Nem vitatkozok velük és nem erőltetem rá azokra a véleményem akik szerint ez gáz. Nem értem, hogy te miért erőszakolod másokra a véleményed. Pont miattad fognak egyöntetűen kiutálni minket harisnyásokat, mert képtelen vagy felfogni, hogy ez nem mindenkinek a kedvence. Bicskanyitogató ez a troll stílus amit művelsz.

Menj fel egy olyan fórumra ahol kimondottan harisnyások beszélgetnek, ott kiélheted magad. Ezek direkt ezért vannak.

Ha szereted hordani hordjad, a kutyát nem érdekli, de nem kell rendszeresen felesleges idióta kérdéseket feltenni, és agitálni másokat.

2021. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%
Egyszínű fekete sport leggingset viselek a rövidnadrág alatt némelyik hétköznapi összeállításomhoz is, mert az egyik legkényelmesebb viselet. Nem fogod bemesélni, hogy kényelmetlen:D Egyébiránt mind jól tudjuk, hogy újfent a fétiseid próbálod kiélni.
2021. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
38%

Azért nem veszek alá nejlon harisnyát mert az egy szörnyű ruhadarab, a feleségem is utálja mint a sz@rt. Hát akkor egy férfi!!! Fujjjj fel nem venném semmi pénzért az biztos.

Nekem is ahogy itt jó pár hozzá szóló irta is a leggings az ami igazán a leg kényelmesebb ilyen és egyéb más sportoláshoz is.

Mondjuk én azokért a sport leggingsekért sem adok ki 10.000 forintokat, nekem teljesen meg teszi a sima egyszerű 2-3.000 forintos is.

2021. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%
aza férfi hordjon nyugodtan nylonharisnyát akinek női testalkata van nemolyan csúnya izmos lábú.
2021. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!