Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a fiúk/férfiak akik a...

Azok a fiúk/férfiak akik a hosszú futónadrágra térdgatyát vesznek még pluszba, miért nem harisnyát vesznek futónadrág helyett ha már úgy is csak a lábszáruk látszik?

Figyelt kérdés
Sokkal kényelmesebb és az is nejlonból van mint a futógatya.

2021. márc. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Ha valaki megmondja , hogy a nejlonharisnya nem férfinek való, akkor én is mondhatom hogy a rövidnadrág alá ne vastag futónadrágot vegyenek.

Ennyi.

Én is lehetek félisten hogy kijelentsem.

Ime egy példa:


[link]


Csak ugye nálunk még a buta nevelés sok emberben szül rettegést e kényelmes ruhadarab iránt.

Azok fröcsögnek akik fogadom meg sem próbálták..

2021. márc. 16. 07:53
 22/49 anonim ***** válasza:
76%
Ok. Az addig ok hogy van ilyen. De ez akkor sem futáshoz valò.
2021. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
91%
Hát barátom, ezt a linket megnézve, nekem nem a kényelmes ruhadarab, hanem egy homoszexuális pasi jut az eszembe. Szerintem te ezért vagy erre annyira kihegyezve. Minden további vita értelmetlen.
2021. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

23.

Hát barátom soraidat olvasva....

Egy modellből is meleget nézel ki aki csupán egy férfiaknak készült terméket mutat be, nagy gond lehet nyaktól felfelé.

Paranoiás beteg rettegők sorait erősíted ezzel a konzervatív hozzáállással.

2021. márc. 16. 09:50
 25/49 anonim ***** válasza:
Ja! meg női pamutbugyit alá. :-)
2021. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
83%
Én belőled nézem ki a meleget. A modell csak a munkáját végzi, barátom. Ezért okafogyott a vita
2021. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Végülis ismersz, biztos igazad lehet..

Láttam itt egy beszélgetést ahol lányok férfi ruhát hordtak, és le lettek búzázva emiatt (gondolom az is te lehettél) és egy frappáns választ adott az egyik lány miszerint egy ruhától nem lehet melegnek lenni.


Most akkor hogyan tovább rettegőkém?

2021. márc. 16. 11:14
 28/49 anonim ***** válasza:
Nem kedves, az nem én voltam. Én, ellentétben veled, nem kampányolok itt és máshol, egy eleve idióta,társadalmilag nem elfogadott dolog mellett. Olvass vissza, van itt más is aki szereti, mégsem feszül neki a témának,szembemenve az emberek 99% val. Viseld és kész!
2021. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Igaz, te csak a férfiakat sértegetsz...

És mint ahogy írtam nők is szeretnek férfi ruhákba lenni valamiért.

De neked a társadalom (magyarán az idegenek) véleménye a fontos.

Akkor felelj meg mások elvárásainak és ne kísérletezz ruhák között hogy melyik komfortosabb.

2021. márc. 16. 11:33
 30/49 anonim ***** válasza:
Nem is teszem. Tökéletesen elégedett vagyok a saját nememnek gyártott ruházattal és számomra teljesen kényelmes. Testileg és lelkileg is, mivel nem szenvedek személyiségzavarban.
2021. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!