Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a fiúk/férfiak akik a...

Azok a fiúk/férfiak akik a hosszú futónadrágra térdgatyát vesznek még pluszba, miért nem harisnyát vesznek futónadrág helyett ha már úgy is csak a lábszáruk látszik?

Figyelt kérdés
Sokkal kényelmesebb és az is nejlonból van mint a futógatya.

2021. márc. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Remélheted, addig állj fél lábon 🤣
2021. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Te meg szharjál sünikét!
2021. márc. 18. 11:47
 43/49 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva:

vannak férfiak, akik nem melegítőnadrágot vesznek alá, sem pedig nejlonharisnyát, hanem úgy nevezett aláöltözetet. Nem tudom, hallottad-e már ezt a szót, Kérdező.

[link]

Tudom, hogy ezt így szokás viselni, mert még régebben apám járt focizni, akkor általában ilyet vett fel rövidnadrág alá. Egyébként még soha nem láttam férfit/fiút, aki melegítő, vagy egyéb nadrág felé vett volna rövidnadrágot, te valószínűleg összekevered azzal, amit linkeltem, és ezt azért veszik fel, mert erre van kitalálva.

2021. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, valamiért nem jó a link, itt van egy másik.

[link]

2021. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Nem keverem össze, ez nem aláöltöző hanem futónadrág.

Ilyen van nekem is.

Pont erre veszik fel amit nemigazán értek.

2021. márc. 19. 13:33
 46/49 anonim ***** válasza:
Nem, ezt aláöltözetnek hívjak, és ahogyan leírtam, ez erre való, a link nevében is benne van, hogy "felnőtt aláöltözet". Ez nem futónadrág, azért szoktak felé venni rövidnadrágot vagy sima nadrágot, ha hideg van. A férfiak ezt viselik harisnya helyett.
2021. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom, okos enged alapon, viszont maradjunk annyiban , hogy pár férfi viseli ezt, mondjuk azok akik hiúságból rettegnek a harisnyától és a beteg felfogásuk miatt egy igazán komfortos ruhadarabtól zárják el magukat.
2021. márc. 19. 13:49
 48/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért mert nem olyan strapabíró mint a futó nadrág. Könnyebben kiszakad, és a dereka sem olyan erős gumival van készítve, mint a leggings. Én szövet nadrág alá vettem harisnyát egy templomi fellépéshez, hogy ne fázzak. Ahogy húztam fel, egyből lehetett látni ahogy a szőrszálak áthatolnak azon a vékony anyagon.
2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Mondjuk a szőrszálakon lehet segíteni egy epilálással. Egész más érzés csupasz lábon.

Mellesleg nem drága ha pótolni kell.

2021. ápr. 20. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!