Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek olyan 26 és...

Mi a véleményetek olyan 26 és 30 év közötti nőkről akikre ez jellemző?

Figyelt kérdés

Ruhatárának 80%-át Mango ruhák teszik ki, a maradék 20% hazai tervezői darab. Ékszerekből csak minőségre törekszik és minimalizusra, ez minimum ezüst alapanyag (szintén hazai tervezőktől), de inkább fehér arany. Sokféle designer parfümje van különféle évszakokhoz és alkalmakhoz(Mugler, Dior, Guerlain, Givenchy és Burberry házból), táskákból kevés van, de azok márkásak (Mango, Zara, RAINS, Michael Kors - utóbbiból a letisztult darabok, például benning satchel széria).

Ez már számotokra sznobizmus, ha nem hajlik át felhalmozásba, vagy inkább egy minőségre adó nő képét festi?



2021. márc. 17. 00:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy példa volt. Ha életed végéig albérletben akarsz élni, megtakarításra akkor is szükséged van (sőt akkor különösen), bármikor kieshetsz a munkából hónapokra betegség vagy baleset miatt. Ha a vásárlásaid nem mennek másnak (irracionális mértékben) a rovására, akkor semmi gond nincs ezzel. Kicsit sarkítva, ha hónap végén egy hétig vajaskenyéren élsz, csak azért hogy megvehesd a 15. parfümöt, az nyilvánvalóan problémás.
2021. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%

10: Hát azért az asszonyos jelzőt inkább a nagydarab nőkre szokták mondani, a Mangoban meg kb 42-ig tart a méretezés? :)

Mondjuk személy szerint annyira nem vagyok oda a Mango-ért, de azért ezt elég elrugaszkodott általánosításnak érzem.

2021. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Én szerintem ez nem halmozás, pont, hogy ez a logikus. Kevesebb, de minőségibb cucc. Nyilván ezek még nem luxus termékek, sima középkategória, ahogy fent írták. Nem tartom sznobnak egyáltalán. Bár én nő vagyok (és az olcsó ruhás felhalmozós típus) a párom örülne, ha olyan lennék mint te és nem vennék meg minden szir-sz@rt mert akciós :D
2021. márc. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

A mangoban 42es meretnel nagyobb nem szokott lenni kulfoldon, na meg egyetertek az utobbi idoben annyira semmilyen lett. Egy normalis igazi bordzsekit talaltam ugy 2 eve legutobb, de az is piros volt, nem az en stilusom.


Esetleg azt tudom elkepzelni, hogy aki magyar tervezok draga ruhait hordja a mindennapokban, az Zaraba csak basic polokert, meg olcsobb streccsfarmerert jarna.


Micheal Kors karora, kabat, kulfoldon ugyannyiba kerul, mint egy barmilyen mas, rengeteg van abban az arkategoriaban, es egyaltalan nem draga. Nezz meg 1-2 kulfoldi outletet, 70 font egy MK kabat(28ezer ft),mikozben az Aboutyou 3db nullat tesz hozza es forintot ir ki. Tehat bo 2,5x annyiert arul mindent, mint amennyibe kulfoldon kerul. Aki tele van ilyen cuccokkal, az inkabb kimegy megveszi kulfoldon olcson. (karora mondjuk 50-90 font -max 40ezer forint- kozott mozog, mig MO-n par eve olyan 130ezer volt egy alapabb MK ora)


Felesleges arra gondolni, hogy kinek mennyi penze van ilyen cuccokra. Egy magyar tervezo cuccahoz kepest egy 70 fontos vagy euros michael kors kabat semmit nem jelent. A sznobizmus nem itt kezdodik.

2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igényes, letisztult nő, aki egyedi. A Mango tökéletes egy stílusos nőnek, és a Zara is, nem kell máshol vásárolni, 1-2 dizájner mehet néha, de ami tényleg az, mint John Galliano, Comme Des Garcons vagy Elie Saab.
2021. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

1, szerintem aki milliós ruhákat hord, annak nem felvágás a célja. Az proli szokás.

2, aki szeret öltözködni, annak ehhez hasonló minőségi pasija van, és keni-vágja a márkákat, és az illat nevét amit hord a lány. Máskülönben össze se jönne vele a csaj, csak ha proli.

2021. márc. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
A Mango 15 éve is a legcsúnyább ruhákat árusító bolt volt.
2021. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
28%

Amúgy én követek egy YouTuber-t, egy angol nőt, és ő már 2 éve mondta, hogy a Michael Kors lejárt lemez. Én elhiszem neki. A Michael Kors cuccok ott kint is 5-8 éve voltak menők, főleg a táskák, de már lecsengett az őrület, idejétmúltnak tűnik egy MK-táska. Szerintem a ruhákra is ugyanez lehet jellemző.

Ha valamit nagyon felkapnak, akkor miután elmúlik a divatláz, annál inkább cikinek, divatjamúltnak hat, ha valaki még mindig a régi, pár évvel ezelőtt divatosnak számító dolgokat hordja.

2021. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Egy minimalista darab mindig kortalan marad es sosem megy ki a divatbol. Nem az agyonlogozott dolgokra kell itt gondolni, MK taskak kozott is van letisztult, peldaul a benning szeria vagy a mercer taskak.
2021. márc. 23. 14:44
 20/28 A kérdező kommentje:

#17-es


En tobbek kozott a Mangobol is oltozkodom es mindig dicseretet kapok, mind a paromtol, mind a munkatarsaimtol, hogy milyen csinos es put together vagyok. A mangoban pedig meg normalis osszetetelu ruhakat lehet kapni, es ott is az orok darabok kb. kortalanul hordhatoak a divat tekinteteben. Egyaltalan nem vagyok a felhalmozas hive.

2021. márc. 23. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!