Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek olyan 26 és...

Mi a véleményetek olyan 26 és 30 év közötti nőkről akikre ez jellemző?

Figyelt kérdés

Ruhatárának 80%-át Mango ruhák teszik ki, a maradék 20% hazai tervezői darab. Ékszerekből csak minőségre törekszik és minimalizusra, ez minimum ezüst alapanyag (szintén hazai tervezőktől), de inkább fehér arany. Sokféle designer parfümje van különféle évszakokhoz és alkalmakhoz(Mugler, Dior, Guerlain, Givenchy és Burberry házból), táskákból kevés van, de azok márkásak (Mango, Zara, RAINS, Michael Kors - utóbbiból a letisztult darabok, például benning satchel széria).

Ez már számotokra sznobizmus, ha nem hajlik át felhalmozásba, vagy inkább egy minőségre adó nő képét festi?



2021. márc. 17. 00:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

Azért azt ne vedd készpénznek, ha megdicsérnek. :D Senki sem fogja a szemedbe mondani, ha nem tetszik nekik a ruhád.

Dicsértem meg már én is nagyon ronda szemöldöktetoválást, meg olyan ruhát is máson, ami nem tetszett.

2021. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

Csak a legfelszínesebb embereket és a sznobok át érdeklik a márkák, feltűnő logók.

Egy nap rajtam van minimum 100 ezer forint, de nem mondanád meg, mert egyiken sem virít semmilyen logó, feltűnősködő címke, vagy bármi más.

Hidegen hagynak a kizsákmányoló mentalitást pártoló divatházak, az aktuális divat nem érdekel, az egyéniségemnek, a személyes preferenciámnak megfelelően öltözöm.

Hozzáteszem, volt idő, amikor én is Desigual, Guess, Amnesia meg Sugarbird cuccokban mászkáltam, de egy év után ugyanolyan rongyosak voltak, mint egy gagyi kínai sz@r. Abszolút pénzkidobás volt mind. Ha vásárolok valamit, az a legfontosabb szempont, hogy jó anyagból készüljön és fenntartható legyen. Nem vagyok hajlandó ruhát kidobni.

Ezzel párhuzamosan a kreatív, fantáziadús márkákat és alkotókat támogatom. Ők nem sznobizmusból adják drágábban a ruhadarabjaikat, hanem azért, mert tényleg különlegesek és magas minőséget képviselnek attól függetlenül, hogy nincs akkora célközönségük, mint a “kisluxus” vagy fast fashion márkáknak.

2021. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

"mert teljesen korrekt az albérlet-rendszer "


Nagyon korrekt, hogy a saját szájízed szerint nem csinálhatsz komolyabb átalakítást, burkolat, anyaghasználat, szín, elrendezés tekintetében:D

Arról nem is beszélve, hogy a medián fizetés hány százalékát teszi ki az albérlet ára a fővárosban vagy élhető megyeszékhelyen.

2021. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom az én főbérlőm normális, az albim és a gárzsbérlés mellett havi 200 ezret fixen félre tudok tenni, úgyhogy nem hiszem hogy ez olyan nagy probléma, persze ki kell fogni normális albérletet. Úgy alakítom, ahogy szeretném, és két kutyát is tartok mellette... :)
2021. jún. 30. 21:52
 25/28 A kérdező kommentje:
És a fővárosban lakom, azon belül is a Rózsadomb külső szélén.
2021. jún. 30. 21:53
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsorolt márkákkal nem lehetsz sznob, bármennyire is szeretnéd. :)
2022. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Zarától, Mangotól miért lennél sznob ? Ócska minőségű ruhákat árulnak, 14-50 éves korosztály vegyesen veszi, minden sarkon szembejön veled valaki aki az említett ruhadarabokat hordja.

Tehát sem sznob, sem egyedi nem lesz aki innen vásárol, csak a nagy átlagba vegyül el a " stílusával ".

2022. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Az külön rossz, hogy parfümözöd magad. Mindegyiknek olyan rossz, fojtogató az illata. Ilyenkor persze mindenki azt mondja, hogy de hát ő csak keveset rak magára, de ez nem igaz. Én még olyan nővel nem találkoztam, aki parfümöt használ, és keveset rakott volna magára. Más emberek számára irritáló az illat. Minek kell mindig illatozni?
2022. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!