Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták a mai fiatal (kamasz) lányok? (Persze tisztelet a kivételnek. "Akinek nem inge, az ne vegye magára". )

Figyelt kérdés
Most nem kifejezetten csak az iskolai átlagra gondolok, bár szerintem és több tanár ismerősöm szerint is elszomorítóak az adatok. Anál inkább gondolok a hétköznapi dolgokra. Sokan egy értelmes mondatot se tudnak összerakni. Bizonyos témákhoz, (ne gondoljatok nagy dolgokra Pl: milyen megyébe laksz) hozzá se tudnak szólni, persze a másik kibeszélése (szigorúan a hátamögött) az nagyon megy. Szinte biztos vagyok benne hogy 10lányból 5-be semmi "jövőkép" se alakult még ki azon kívül hogy milyen sminket tesz magára holnap. Szörnyen le tudják nézni a másikat az olyan dolgokért amiről nem tehet, vagy épp hogy tisztelni kellene érte (pl:dolgozik iskola mellett). Értékrendük egyenlő a 0-val..... De mindközt az a legdurvább, hogy ŐK akarnak minket fiúkat "össze szedni", olyan "dumával" amitől kiráz a hideg.
2010. júl. 19. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
ok
2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbben ilyenek....sajnos....


de miköztünk, fiúk között is sok az ilyen "kihaénnem" macsó:S szóval mind2 oldalon megvannak az ilyenek...



17/F

2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Úristen, te hol élsz?:D
2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nevelés hiánya, a sok idióta sztár, akiket példaképnek tekintenek, ja, és hát mivel a szülők nem nevelnek, hát elkényeztetik...

És iszonyatosan határozatlanok, más véleménye sokkal fontosabb, mint a sajátjuk, a legtöbbjük önbizalomhiányos, ezt pökhendi viselkedéssel próbálják ellensúlyozni, szánalmasan.

A férfiakat ideoda vonszolható tárgyaknak tekintik, "beindítják" a pasast, aztán kislányosan kéretik magukat...

Fajul a világ...

L.

2010. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Liberalista mindent toleráló, nem verő nevelés ide vezet.


Nem a technológiával van a gond, hanem változik a társadalmunk.

2010. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a pasikról is elmondható.. pl. a kedvenceim:


én : - szoktál olvasni?

ő : - öö, hát néha, újságot..


( rosszabb esetben még újságot se olvas, és egyáltalán nem informálódik semmilyen médiából se.. )


én : - és sulizol? vagy dolgozol?

ő : - nem sulizok, az fölösleges, nem a papir számit..


de a legrosszabb, amikor saját párom néz le ugymond, amikor azt mondja, h nekem fogalmam sincs az élet dolgairól, és mivel gimis vok, 1 égőt se tok kicserélni.. ez nem igaz, mert tok égőt cserélni.. :S de nem is erről van szó, hanem amig nekem céljaim vannak, ő el van szállva a rap zenétől, és mindene a wow.. akkor most ez életcél? mert ugye a " papir nem ér semmit.. ". ja, az nem tom, h mennyivel ér többet, ha vki 1 áruházban dolgozik, árufeltöltőként.. ne értsetek félre, nem nézek én le senkit, de ha vki engem szekál, azt nem hagyom szó nélkül.

2010. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ill. már nem vok gimis, mert folvettek az egyetemre. utolsó vok.
2010. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából sajnálom, hogy így lenézel minket, de nem tudom, te most mit csinálsz, ha nem kibeszéled az összes lányt. Mindenki magából indul ki, ugye... Egyébként, nekem megvan az életcélom, és a baráti köröm többségében is kialakult jövőkép. Ja, és nem szeretem sminkelni magamat, alig van rajtam smink. De aki meg azon gondolkodik, hogy hogy nézzen ki másnap, talán belegondolhatnál, hogy miért. Mert mondjuk tetszeni akar a fajtádnak? ; d
2010. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!