Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker és punk lányok! Ti...

Rocker és punk lányok! Ti szerettek néha ki öltözni?legyen az ünnep vagy bármi más alkalom? Gondolok itt arra,hogy csak feketében jártok? Suliban ing, vagy blúz, esetleg matróz blúz nem zavart titeket? Volt aki szerette?

Figyelt kérdés
Korod is ird le és hogy szeretted?

#öltözködés #blúz #ing #Elegáns rocker csajok
2021. márc. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha csinosan felöltözöm az is darkos. Fekete ruha, harisnyakötö és valami szép nyaklánc vagy csikpés choker. A suliban nálunk kötelező ünnepségre a matrózblúz, nem szeretem, de nincs vele különösebb bajom viszonylag kényelmes, legalább nem kell a fehér ingek között keresgélni olyat ami nem látszik át. Az egyetlen gondom vele hogy évnyitón/évzárón meg kehet benne dölgleni olyan meleg mert hosszú újjú és vastag az anyaga is.
2021. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak fekete ruhákban járok, vagy más sötét színek, de nőiesen öltözöm. 24N
2021. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
rokkerség nem az öltözködésben fontos, ilyenekkel csak is a pozerek foglalkoznak :D
2021. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

A pózerezéssel meg a frusztrált nyomorultak foglalkoznak akik a kisebbrendűségi érzetüket fölényeskedéssel próbálják leplezni és próbálkoznak lealacsonyítani lehúzni a saját szintjükre másokat.

Nyilván nem a ruha teszi az embert de hagy ne az öltözködés által határozz már meg valakit.

Ha valakinek a fekete ruha tetszik meg a zenekaros cuccok akkor hordja azt. Nem értem miért nem lehet elfogadni azt, hogy mindenki szabad lényként azt hord amit csak szeretne amíg az nem sért semmilyen kisebbségi csoportot és nem közszemérem sértő. Szerintem semmi közöd mások kinézetéhez. A lealacsonyító véleményedet meg tartsd meg inkább magadnak.


Engem nem különösebben izgat mások öltözködése. kb 12 éves koromban kinőttem hogy bárkit ez alapján ítéljek meg.

Inkább foglalkozom a saját dolgaimmal mások ekézése helyet és hordom a sötét romantikával átjárt érdekes szabású dark cuccaimat. Ebben az a jó hogy kb bárhova felvehetem. Hétköznapra sem érzem túlzásnak de formálisabb eseményeken is elegánsan hat.

2021. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van egy csomó piros meg lila, meg kék cuccom.


Pl egy kék műszőrme kabátom, egy neonrózsaszín minim, nagyon sok selyem, flitteres-gyöngyös, bársony és csipke cuccom is.


Mondjuk én szeretem ezt a glam punk alstílust, egy jóadag deathrockkal, szóval az elegancia abszolúte része a koncepciónak.


Hétköznapra pl bársony zakó+farmer vagy miniszoknya neccharisnyával+zenekaros póló.

2021. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kieg: matrózblúz nekem sose volt kötelező, de 10 éve nem vagyok már sulis 😁
2021. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Volt baratnőim velemenye alapján tettem fel ezt a kerdést.

Köszönöm szépen valaszaitok.

2lany egymast izomból ostromolta.

Ki ilyen, ki olyan....

Jó magam gyerek korom óta,rocker vagyok.

(Az a bakancs és fekete ruhás fajta...

Majd 3év tized után rettenet sokat változtak a stílusok... lányok is....fiúk is...

Sajnos azt vettem észre a zenei ágazatok is

2021. márc. 24. 04:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az ékezetekért
2021. márc. 24. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, sok egyberuhát hordok, de azok is darkosabbak, sötétebb sminket rakok fel hozzá.
2021. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok se rocker se punk, de rájöttem hogy nem érdekel ki mit mond az öltözésemre vagy akármire. Előkotortam a régi cipőmet, ami már nem divat. Kit érdekel, hogy nem divat, nekem az tetszik. A saját divatom szerint öltözök. Ebben a világban ami van, rájöttem újfent, hogy senki gondolatával nem fogok törődeni aki nem számít, egyszer élünk. Ki tudja mi lesz...
2021. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!