Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítő az utcán?

Melegítő az utcán?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem néz ki "igénytelenül" ha valaki melegítőben van a városban például? Mert én szeretek ebben járni de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2021. ápr. 3. 17:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
A melegítő alapvetően otthoni és sportruházat, ettől függetlenül kutyát sétáltatni, boltba elugrani például utcára is oké, de egy egész napos ügyintézéshez, városnézéshez mondjuk már nem alkalmas viselet.
2021. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem városnézéshez pont megfelelő mert kényelmes.
2021. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Attol is fugg milyen melegito es milyen a stilusod hozza.


Ha egy bő bolyhos kinai melegitoben mesz, az kuva gaz, de ha egy meno, szukben, amihez jol fel is oltozol az meno is tud lenni.

2021. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ milyen melegítő. Szerintem vannak olyanok, amik utcára is okésak. Főleg a szűkebbek. Pl. itt ezen a képen főleg az első kettő szerintem nem jó utcára: [link]

Meg az ilyen is: [link]


Egyszerűen ezek csak utcára szerintem nem valóak. Persze ha valaki ilyet hord, most azt sem kezdem el kritizálni, most engem nem érdekel mit hord a másik.


De pl. az ilyen melegítők szerintem okésabbak:

[link]

Mert ezek néznek is ki valahogy. Szóval a szűkebb fazonúakkal nincs semmi baj.

2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Nőknek több mindent szabad öltözködés terén, egy átlagos-jó alakon egy jószabású melegítő is elfogadható. De az igényes szó biztos nem jut róla eszembe.
2021. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
Mikor valaki ilyen utcai casual ruhaként veszi fel, láthatóan nem sportol vagy túrázik benne, akkor számomra nagyon ilyen igénytelen proli küllemét kelti.
2021. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
Prolik között divat és úgyse győzöd meg őket az ellenkezőjéről. Sajnos még nagyon kelet vagyunk ezen a téren.
2021. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Öhm szerintem mindenki hordja azt ami tetszik neki. Nem azt mondtam hogy mindig mindenhova melegítőben járok, hanem hogy egyszer kétszer felveszem ha a farmerhoz túl meleg van..
2021. ápr. 3. 21:43
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem melegben nem jobb a melegítő sem, mint a farmer.
2021. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem lehet akármilyen szűk, igénytelen.


Pont múltkor szaladtam le a boltba, és ment előttem egy párocska meg egy idősebb nő, mindegyiken pont olyan szürke gatya volt, mint amit fent linkeltek. Arra gondoltam, milyen fura, hogy nincs egyetlen olyan ismerősöm se, aki ne normális utcai ruhában mászkálna az utcán, még ha csak a kisboltba szalad is le.

2021. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!