Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítő az utcán?

Melegítő az utcán?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem néz ki "igénytelenül" ha valaki melegítőben van a városban például? Mert én szeretek ebben járni de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2021. ápr. 3. 17:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
18 kirugjam alolad a magas lovat
2021. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
attól függ. ha mackónadrágra gondolsz akkor igénytelen. ha a mostani divatra, amikor csak tüzetesen megnézve az anyagát jössz rá hogy ez bizony melegítő, akkor nem.
2021. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
#7 pont azért hordják nyugaton a fiatalok mert mi prolik vagyunk keleten. hát gratulálok
2021. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
hát divatrendezvényekre nem is szabadidő gatyában mennek az emberek. de suliba kényelmes. nekem olyan is van ami úgy néz ki mint egy farmer, és csak ha megfogod jössz rá, hogy nem az.
2021. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

Senki se ismeri el magáról szívesen, hogy proli.

Ha a következőkből legalább 2 igaz rád, vagy a párodra kezdj gyanakodni!

-Műkörmöt viselsz

-tetovált szemöldököd van(tudom, a tiéd igényes)

-szolizol

-tépett farmert viselsz

-melegítőt veszel utcára

-hiányos/rohad a fogsorod és eszed ágában sincs rendbehozatni

-

2021. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

Én akkor is fel fogom venni a macinacit ha ahhoz van kedvem és nem fogom rosszul érezni magam :)

Akár hiszitek akár nem a farmer sok ember számára kényelmetlen viselet, és nem kell azért nyomorogni benne mert Miss Milánó Divatshow a gyakori kérdésekről azt mondja hogy az proli. :)

2021. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem gondoljátok hogy az ilyen fajta hozzáállás miatt szoronganak az emberek?

Nektek mi közötök van ahhoz hogy a másik mit vesz fel?

2021. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Azért nem a legszebb dolog erről megítélni a másikat, 09:30 (25-ös) te aztán nagyon tökéletes lehetsz ezek szerint.
2021. ápr. 5. 14:07
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
#27 az itteni sznobok szeretik az elvárásaikat általános igazságként tálalni. mintha miattuk létezne a világ, és csak az ő értkrendjük lenne üdvözítő.
2021. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!