Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítő az utcán?

Melegítő az utcán?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem néz ki "igénytelenül" ha valaki melegítőben van a városban például? Mert én szeretek ebben járni de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2021. ápr. 3. 17:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

pont, hogy a bő melegítő jól néz ki, ha van alak hozzá

pl: [link]

2021. ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
33%

@02:33


Az ilyen még a nagyon kiforratlan divatoló tiniknél szódával elmegy, meg instagrammra bepózolni egy beállított fotón ebbe, de hétköznapi ruházatnak nagyon proletár.

2021. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
#12, igen, itthon az lenne, mert itt a mackot mindenki egybol a prolikkal asszocialja, nem veletlenul. De elmesz akar Milanoba, Madridba vagy barmelyik nagy varosba, ahol teljesen mas az eletszinvonal, ott egy ilyen szett menonek es divatosnak szamit estele van veluk az utca. Ott nincs ez a tipikus lakotelepi munkasosztaly, aki ejjel nappal adidas mackoban van. De gondolom te se ultel meg repulon...
2021. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
23%
Juj én éltem több nyugati országban évekig, és nem a kecskefarmon. Melegítőt utcára csak a keleti bevándorlók alsó rétege hordott meg az ottani prolik. Nyugi, ez az instagramos fotó is valami reklám, normális európai ember nem égeti ilyennel magát az utcán. Pláne az olaszok nem, ahol az elegancia mindenek fölött áll. De egy ukrajnai faluban biztos sikert aratnál vele, lehet ott kéne próbálkozni.
2021. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Milanoban eltem 4 evet, divat szakmaban dolgoztam, iden jottem haza, hidd el kicsit tobbet tudok rola, mint te aki a panel 7. emeleterol osztja most az eszt :)
2021. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha mindenki azt venne fel amiben jól érzi magát anélkül hogy mások leszólnák?!🤷‍♀️😱
2021. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

" Ott nincs ez a tipikus lakotelepi munkasosztaly, aki ejjel nappal adidas mackoban van. De gondolom te se ultel meg repulon..."


De ültem. Most jobb?

2021. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Juj akkor égesd csak magad a melegítőben, nálatok újpalotán nem gáz, nyugi. Jó lesz majd visszanézned a fotóidat tíz év múlva.

A divat múlandó, a stílus örök xD

2021. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted miért rúgtak ki a Milánói állásodból??
2021. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%
Fotos voltam divatrendezvenyeken, nem en oltoztettem az embereket 😅 es nem kirugtak, hanem most itthon dolgozom egy projekten.
2021. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!