Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő vagyok! Béna ha sportos...

Nő vagyok! Béna ha sportos bokanadrághoz /bokám felé ér jóval/ bakancsot veszek fel?

Figyelt kérdés
Kheki zöld gatyó egy sárgás bakancsal
2020. nov. 20. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Annyiféle stílus van...
2020. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nos ilyen 5-10 fokban igen, szerintem elég béna a kilógó csupasz boka.

Úgyis le fogtok hurrogni, csak nehogy 40 évesen visszanyaljon a fagyi pl a fájó izületek képében.

2020. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hurrogunk le,csak sokan így hordják ilyenkor is és sportcipővel is. Az izületekben viszont valszleg nem tévedsz,viszont a fiatalokat ez nem igazán érdekli (még)
2020. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már fiatal. 😉
2020. nov. 20. 11:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy hát mi számít annak?
2020. nov. 20. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a korod a legfontosabb (nem is kell elárulni, ha nem akarod), hanem, hogy nagyon nem tesz jót az egészségednek. Izületnek sem és felfázni is könnyebb. Nem véletlen kell időjárásnak megfelelően öltözködni.

Orvosnő rokon minden alkalommal el is magyarázza, pláne mikor ilyesmi panaszokkal érkeznek hozzá, de vagy felfogja az illető vagy nem. Te légy okosabb. Nem a kombóval van baj, hanem hogy ilyet nem most kell hordani. Nyáron sem veszünk fel nagykabátot, nem?

2020. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És szerinted egész nap a szabadban tartózkodik így? Azért ne nézzétek már hülyének. Elmegy munkába és ennyi. Oda,vissza fél óra kint,a többi bent. Viseld nyugodtan!
2020. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zoknit minden bizonnyal felvesz a kérdező...

Nyugodtan vedd fel bakanccsal a nadrágot, teljesen oké

2020. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!