Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér ruha mennyire kényes?

A fehér ruha mennyire kényes?

Figyelt kérdés
Eddig nem mertem venni, de most nagyon megtetszett egy szett, ami teljesen fehér. Mennyire kényes? Hogyan lehet megelőzni, hogy esetleg piszkos legyen?
2021. ápr. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hófehér őszi/tavaszi kabátom van, először én sem mertem megvenni, de annyira tetszett, hogy visszamentem érte :)

Kényes, nyilván kényesebb, mint egy szürke. Szerintem az a titok, hogy nem szabad megvárni, míg láthatóan piszkos. Én hetente kimosom akkor is ha nem tűnik piszkosnak, ha pedig láthatóan piszkos lesz (pl. buszon), akkor azonnal. A mosógépbe öntök egy kupak folttisztítót a mosókapszula mellett, és nem használok öblítőt, mert az is beszürkítheti. Kevés mosóparfümöt használok helyette.

Második éve hordom, és olyan, mint az új.

2021. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esős időben érdemes másikat felvenni :)
2021. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell rá, kabátot 2-3 hetente ahogyan előttem is írták, ki kell mosni, mondjuk Fehér nadrág vagy fehér szoknyára, nekem az a tippem van, hogy nem igazán ülök le benne,buszon, villamoson stb. mert nagyon hamar koszolódik. Fehér felsőm is van, arra pedig szimplán odafigyelek mondjuk ne egyem le, ne érintkezzen semmi felülettel ami koszolhatja, és ahogy előttem is írták esős időben nem érdemes felvenni.
2021. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!