Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

leginkabb 17-20 éves fiuk valaszaira vagyok kivancsi hogy milyen cipot latnak szivesen egy lanyon.

sok baratom/baratnom megkerdeztem de erdekel megtobb ember velemenye 😂

olyan cipokre gondolok itt mint jordan, mcqueen, balenciaga stb

koszikee😘

16l



2021. máj. 10. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát linkeljen olyat ami tetszik önnek asszonyom..
2021. máj. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat linkelni nem tudok de most yeezy 500-am van meg egy pine green jordanem
2021. máj. 10. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi,segíteni nem tudok,de egyébként egy fiút legkevésbé a cipőd fogja érdekelni rajtad...:)
2021. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom nem azért kérdeztem, meg van barátom de köszi 😂❤️
2021. máj. 10. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 3-assal, én fiúként mindig azt nézem meg, hogy milyen cipő van a lányokon :) És imádom a szép sneakereket, szerintem a felsoroltakból a Jordanek a legszebbek. Az 1-es pine green Jordan mellett én biztos elgondolkodnék egy szép Jordan 4-esen vagy 5-ösön is.
2021. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KriszTN válasza:
Én nem szeretem, ha egy csaj óriástalpú, vagy fiús fazonú cipőket hord. Semély szerint a Mid1et se szeretem látni rajtuk. Viszont ha egy gyönyörű espadrilles, magassarkú, Vans, Chuck Taylor, Blazer, Yeezy 350 vagy bármi hasonló lábra simuló fazont látok, azon boldogan mosolygok. Sajna kevés ilyen van. De 3mas egy igazi srác, tényleg többet számít a te ápoltságod, és hogy mondjuk nem veszel fel minifarmert kövérnős póló alá rejtve.
2021. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!