Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha majd jön a jóidő akkor...

Ha majd jön a jóidő akkor merjek felvenni rövidnadrágot, ha vastagok és narancsbörösek a combjaim? Vagy inkább szendvedjek hosszú nadrágban? Mennyi undort keltő a jelenség másoknak?

Figyelt kérdés

Mert nekem eléggé, főleg magamon, de mostanában nagyon nem bírom a meleget.

160cm és 59 kg vagyok, 30 éves nő.


2021. máj. 22. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
3! Lehet h azert pontoztak le mert nem birtad ki es odairtad h te bezzeg vekony vagy es izmos. De elotte jol kioktattad. Nem vagy szimpi, barmit mondasz.
2021. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#11

Az nem kioktatás, ha valakinek felhívod a figyelmét a hibájára, és közlöd vele, ha valamit el akar érni, azért tenni is kell.


Ha meg valakinek szúrta a szemét, hogy én meg sportos és vékony vagyok, ellentétben vele és a többiekkel, és ezért pontozott le, az meg szimplán csak irigység.

2021. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Térdnadrágba mióta látszanak a combok?
2021. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

De igen, kioktattad, olvasd el újra. És senkit se érdekel hany kiló vagy, lehetsz akar szupermodell is, ezzel a stílussal semmire se fogsz menni.

Nem irigységből írom, pasi vagyok 😀

2021. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem érzed benne jól magad, akkor vegyél bő szárú, lenge lenvászon nadrágot. Az mégse farmer.

Ha jól érzed magad a rövidnadrágban, akkor még vedd fel és kész.

Ennyire egyszerű.

2021. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem van az a meleg ahol a kényelem felülmúlja az esztétikát, mert lehet nem júúúúj de esztétikus a rövidnadrág vastag, narancsbőrös lábbal de a foltosra izzadt hosszú farmer sem az, az meg főleg nem ha csurog rólad a víz mindenhol mert épp megfőni készülsz a hosszúgatyában, nálam is olyan 35 fok fölött már nem azt nézem egy ruhában hogy mennyire vagyok benne divatos hanem hogy miben haldoklom kevésbé a melegtől pedig nincs is rossz alkatom, de inkább felveszek egy előnytelen felsőt ha jobban szellőzik.
2021. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem hülyeség azért szenvedni hosszú nadrágban, mert narancsbőröd van. Igaza van az előttem szólónak... Nem kell foglalkozni mások véleményével! Ha nagyon zavar, akkor tegyél ellene! Én is tele voltam gödröcskékkel, de sokat javult a helyzet, amióta rengeteg vizet iszom, igyekszem egészségesen étkezni + sportolok. Kiegészítésképpen a Dr.Kelen Fit Cellulit narancsbőr elleni krémet használom, ami sokat segített a helyzeten...
2021. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!