Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hol találtok magatokna...

Lányok, hol találtok magatoknak jó bikint nyárra?

Figyelt kérdés

Valamilyen háromszög fazonú felsőrészt szeretnék, ami mozdítható, de mégis stabilan tart. Az alsóval kapcsolatban csak annyi, hogy ne legyen tanga.

Sokat nézelődtem Shein-en, de a legtöbb tangás, illetve próba nélkül elég rizikós rendelni szerintem. New yorkerekben is voltam, de egyik sem volt olyan húdejó. Tudtok ajánlani még boltokat, ahol jókat kaphatnék?



2021. jún. 3. 20:16
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
H&M? Women's secret?
2021. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tezenis
2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig a Calzedoniában a tezenisbeb meg a women's secretben vettem azokat a fürdőruháimat amik a legtovább bírják és baromi jól is néznek ki.
2021. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Victoria secret, calvin klein.

Calvin Klein a legjobb.


Nem merek olcsót venni.

Sokat járok gyógyfürdőkbe, az erős gyógyvíz hamar tönkreteszi a gyengébb anyagúakat.. A fazonjuk is másabb élőben, mint a képeken. Vettem ebayről, sheinről de alakítani kellett rajtuk.

2021. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A tezenisben nagyon szép, jó anyagú háromszögfazonú fürdőruhát találtam. Az a jó, hogy kis mellre is van méret.
2021. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!