Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány fok kell a tizenéves...

Hány fok kell a tizenéves lányoknak ahhoz, hogy ne sportcipőt viseljenek nyáron?

Figyelt kérdés

Ti is megfigyeltétek már, hogy nyitott cipőben (pl. szandálban) alig látni az utcákon tizenéves lányokat? 10-ből 9 így öltözik: rövidnaci+fehér sportcipő.

Aztán a strandon olyanok lesznek, mint akik fehér zokni viselnek...



2021. jún. 21. 16:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%

Felőlem 50fok is lehet akkor se vennék fel szandált.

Rosszul érzem magam benne,széles a lábfejem,lábujjaim nem szeretem "mutogatni" és nem illene a ruhatáramhoz.

2021. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Úristen de tudtam hogy egy perverz vagy
2021. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
98%
Ne gyerekeken akard kiélni a fétised!
2021. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Ezer oka lehet. Nekem például a munkahelyemen nincs annyira meleg, így szandálban lefagynék, viszont annyira kényelmes, jól szellőző a sportcipőm, hogy ugyanazt használom utcára is, bentre is.
2021. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%
#10 mert senki nem akatja hogy az olyanok mint te, a lábunkra csorgassák a nyálukatl
2021. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Nem értem, ebben mi a baj, mindenki azt visel, amiben jól érzi magád. Azért, mert neked van egy fétised még nem kötelezhető senki, hogy a kedvedben járjon.

Én meg az okos, értelmes, kedves, érzékeny, kockáshasú palikat fetisizálom, de ilyenek meg nem léteznek, szóval ezt meg kell tanulni magunk kezelni és nem másra ráerőltetni.

Légy erős, barátom.

2021. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
ja nekem is feltúnt eltüntek a pacskeros csajok :(
2021. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ez attól is függ, például hova megyek, mit csinálok aznap. Nekem kényelmesebb szandálba lenni, viszont nem mindenkor és mindenhova tudom felvenni még 40 fokba se.
2021. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
undorral tolt el a tudat, hogy olyan emberek maszkalnak koztunk, mint a kerdezo, akik naluk valoszinuleg 10-20 evvel fiatalabb csajok labara csorgatjak a nyalukat. es csak amiatt szamon meri kerni, hogy ki mit hord, mert igy nem tudja mire verni a bret.. na az ilyenek miatt hordok en is inkabb zart cipot (+ mert kenyelmes es nekem jobban tetszik).
2021. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
10%

Nem mindegy mire csorgatja nyálát? Ugysem látod!

Ő meg boldog.

2021. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!