Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lagziba illetlenség piros...

Lagziba illetlenség piros ruhában menni?

Figyelt kérdés
A templomi esküvőre természetesen nem abban megyek. Lesz idő és lehetőség a templomi esküvő után átöltözni, és szeretném ha a lagziban egy kicsit kényelmesebb ruha lenne rajtam, amiben jó táncolni. Van egy nagyon csinos piros ruhám, de nem tudom lesz-e a menyasszonynak klasszikus piros menyecskeruhája, és így lehet ciki lenne.

2021. júl. 7. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Attól még, hogy vannak olyan (rendhagyó) esküvők, ahol a menyasszonyt pont nem zavarta, hogy az egyik vendég feketében/fehérben/pirosban volt, attól még ALAPVETŐEN illetlenség. Tehát hacsak nem ismered közelről a menyasszonyt, és nem beszélted le vele(!), hogy nem zavarja, ha pirosban mész, válassz másik színt, mert ez ciki és bunkóság.
2021. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Tudjátok, eléggé vicces, hogy így kiakadtok pár színen, de azon persze sokan nem akadnátok ki, ha elmondanám, hogy unokatesóm esküvőjén alig volt, aki elegánsan öltözött fel, tehát nem annyira adta meg az alkalomnak a tiszteletet. Annyira maradiak vagytok. Ma már nem csinálnak ebből nagy ügyet, hogy jaj így szín, úgy szín.

Pár éve fehér fekete pöttyös ruhában voltam, akkor se szóltak semmit.

2021. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!