Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mertek felvenni bikinit?

Mertek felvenni bikinit?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem. Olyan kellemetlenül érzem magam benne. Mindig úgy érzem mindenki engem néz, nyilván nem igaz, mindenki magával van elfoglalva. Csak egyszerűen nem megy. Még itthon se tudok bikinibe lenni mert hülyén èrzem magam benne. Nemhogy még emberek közé menni. Ti hogy vagytok vele?

2021. júl. 15. 15:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%
Én sajnos semmilyen boka és könyék fölé érő ruhadarabot nem vagyok hajlandó felvenni (így bikinit sem) , szörnyen érzem magam bennük, nem tetszik amit a tükörben látok
2021. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
100%
Merni merek de nem szoktam, mert nem járok strandra.
2021. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Felvenni felveszem, de úgysem járok strandra, mert egyszerűen kikészít a gondolat, hogy annyi emberrel legyek egy medencében/ vízben. Mások ezt hogy bírják? Szerintem ez olyan undorító.

Le lehet pontozni, de az úgysem változtat semmin 💁🏻‍♀️

2021. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Amíg nem voltam elhízva, addig felvettem, igen. Most már nem.
2021. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Régebben imádtam bikiniben járni, jó, mondjuk szuper alakom volt, és élveztem, hogy megnéznek. Amióta felszedtem egy kicsit (nem sokat, de már nem vagyok szupermodell alkat), már nem annyira. Ettől még felveszem, meg minden, csak egy kicsit feszengek benne.
2021. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Nulla az önbizalmad, esetleg utálhatod is magad külsőre és nem is vagy kibékülve magaddal.

Állj otthon a tükör elé bikiniben, és mondd bele a szemedbe, de úgy, hogy el is hiszed, amit mondasz, hogy "Szeretem magam és elfogadom önmagamat!" Ismételgesd naponta sokszor. Ha esetleg valamivel nem vagy elégedett, akkor tegyél érte.


Imádok bikiniben lenni, jó is az alakom, amiért teszek is. Strandra járni is nagyon szeretek. :)

2021. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek fel bikinit, utoljára 16 évesen volt rajtam. Most 34 vagyok, a 2 gyerek igencsak meglátszik a testemen, millió csík, +20kg és kötényhas.... A strandot mindig is utáltam, de miattuk évente 1-2x muszáj vagyok menni, viszonylag hájelrejtős fürdőruhám van
2021. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Csakis monokinit használok.
2021. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Látom a sok irigy még azt is leszavazta, ahol próbáltam segíteni a kérdezőnek.

Nem mi tehetünk róla, hogy nem mertek bikinit felvenni. Ezért még nem kéne leszavazni azokat, akik felveszik, vagy régen felvették.

2021. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából miért nem merek. Nincs gond az önbizalmammal. Legalábbis szerintem. De egy bikini túl sokat mutat. Még ha egyberészes is. Kint a vállam, hátam, dekoltázsom, az egész combom. Egyszerűem kényelmetlen az egész. Csak olyan rég voltam már strandon. Valahogy le kell gyűrnöm ezt az érzést. Csak hát nem olyan könnyű az.
2021. júl. 15. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!