Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mertek felvenni bikinit?

Mertek felvenni bikinit?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem. Olyan kellemetlenül érzem magam benne. Mindig úgy érzem mindenki engem néz, nyilván nem igaz, mindenki magával van elfoglalva. Csak egyszerűen nem megy. Még itthon se tudok bikinibe lenni mert hülyén èrzem magam benne. Nemhogy még emberek közé menni. Ti hogy vagytok vele?

2021. júl. 15. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyberészes"??

Tehát akkor nem is bikinire gondoltál, hanem általánosságban fürdőruhára?

2021. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát összességében szerintem igen, fürdőruhára gondoltam
2021. júl. 15. 22:43
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

"túl sokat mutat"


Mutat? Az emberek 99%-a nem azért jár strandra, hogy egymásnak mutogassák a "nagy művet", a "termést", vagy "a munkájuk gyümölcsét", a testüket. Az emberek általában jól akarják érezni magukat a strandon, hűsölni, csobbanni, szórakozni lehetőleg minél kevesebb ruhadarabban. A bikini nem mutat, hanem takar. Mit mondjanak a férfiak akkor, akik csak egy szál fürdősortban vagy úszónadrágban vannak. Vagy Spanyolországban, ahol nők többsége félmeztelenül napozik a normál strandokon (és ők sem egymásnak mutogatják, csupán barnulni szeretnének).

2021. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem az vele a bajom, hogy a melltartó rész folyamatosan elmászkál, elcsúszkál, lebuggyan, idegesít, stb... Szóval én a kényelem miatt úszódresszt szeretek viselni.
2021. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont módosítom a válaszomat, valamilyen fürdőruhát minden további nélkül veszek fel. 4. válaszoló voltam.
2021. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most miért lettem lepontozva?? Csak mert régen szerettem a bikinit?
2021. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, fel merek, soha nem volt ezzel problémám, pedig pár éve még elég szégyenlős is voltam. Ne aggódj amiatt, hogy nézel ki, a strandon általában nem ezzel foglalkoznak az emberek, látni ott mindent.
2021. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Felveszem, regén a szőrtüszőgyulladások miatt utáltam, de ezt a Philips Lumea szerencsére megoldotta. Alapból a genetikám jó, így vékony vagyok és feszes is a bőröm. Nem imádok abban lenni, de nekem a tenger/óceán miatt megéri, a medencét nem szeretem, szerintem is undi a klóros vízben, mások "mocskában" úszkálni. Napozni nem szoktam, mert öregíti a bőr + bőrrákot okozhat. 29N
2021. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!