Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem zavar hogy az...

Csak engem zavar hogy az iskolákban nem adnak magukra az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az iskolába azért jarunk hogy tanuljunk.De engem nagyon zavar hogy pl a fizika tanarom a heten 3x ugyanazt az inget veszi fel es a lanyokat meg nem erdekli mibe jarnak.En meg ha felveszek egy inget mar megkerdezik miert oltoztem ki.Szerintem ez lenne a normalis.A stilusunk,szemelyisegunk kifejezese,es a tisztelet adas.Meg mielott valaki felre ert,tehetos emberekrol beszelek.
2021. júl. 30. 04:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Honnan tudod, hogy ugyan az az ing? Nekem 4 ugyan olyan gatyám van. 😐

Amúgy engem se érdekelt annyira mibe járok: tetszen és kényelmes legyen. Inget felveszek munkába, ünnepségre. Suliba nem. Hacsak nem a kockás ingre gondolsz.

2021. júl. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert nem mindenki homokos.

Én elgondolkoznék a helyedben.

2021. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Kinek mi a normális? Neked a fehér ing, másnak meg a sima polo. A lényeg hogy legyen tiszta és ép.

Az is lehet, hogy abból az ingből van a tanárnak 7 db.

Törödj magaddal, és ne foglalkozz azzal ha csesztetnek az öltözködésed miatt.

2021. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen csak teged meg a hozzad hadonlo piperkocoket zavarja ez
2021. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

szerintem csak az újgazdag ficsúrok szoktak ezen vergődni. Az iskola nem egy divatbemutató, amíg tiszta és kényelmes ruhákban van valaki, ápolt, nem bűzlik, senkit se fog érdekelni.

Amúgy meg nekem is van ugyanolyannak kinéző ruhám. Az ingek többsége meg egyforma, nem hiszem, hogy ugyanazt venné fel, max. ugyanolyat. Az én volt fizikatanárom is mindig kiöltözve jött tanítani, ingben, mellényben,élére vasalt nadrágban.

2021. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg a sok tudóst, hogy néztek ki!

Einstein és a többiek, a hajuk fodrászt nem látott, a ruháikról ne is beszéljünk.

Ez valami sikk hogy ha elvont vagy akkor ápolatlan is.

2021. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Aham, ing a normális öltözet egy középiskolás diáknak?! :D :D :D Komolyan, te mit szívtál korán reggel?


Mindenki azt vesz fel, amit akar, mindenkinek más a stílusa. Nem az ing a normális öltözet, legfeljebb neked és annak, akinek ez tetszik.


Itt verkődsz az öltözködésen, de annyi eszed sincs, hogy felfogd, hogy mindenkinek más a stílusa, más tetszik. Sötét vagy öregem, mint az éjszaka.

2021. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Először is nem vergődök ezen csak eszembe jutott.Elnézést ha rosszul fogalmaztam a normálist az ápolt tiszta ruhára értettem nyilván nem az ingre:D

Azt is oda irtam hogy fejezzek ki magukat a stilusukkal es tehetos emberekrol van szo.

2021. júl. 30. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

engem nem erdekelt, ki miben jart, amig nem volt kifejezetten igenytelen, nagyon izlestelen vagy nevetsegesen kozonseges. eszembe nem jutott a tanaraink oltozkodesen gondolkozni, hogy miert nem divatosabb, csinosabb stb, pedig en magam ugymond kovetem a divatot es figyelek az oltozekemre. de total hudegen hagyott, hogy az 50 eves fizikatanarnon mi van, vagy hogy az amugy full jofej osztalyfonokunknek eleg trendi-e a poloja..

nem mindenki divatdiktator es nem mindenkit erdekelnek ezek a dolgok. egy egyszeru, tiszta, nem izlestelen, de semmi extra szettel semmi baj nincs.


en jobban ki voltam akadva a kozonsegesen kinezo lanyokon, amikor kilogott a cernatangajuk a csiposzoknyabol meg felvettek az ocsmany flitteres, strasszos, kinai felsot es azt hittek, az csinos.

2021. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Latom nem nagyon ertitek.Mindenki abba jár amibe szeretne.Felőlem akár goth stílusa is lehet vagy bármilyen engem nem erdekel.Az zavar ha valaki igenytelen ugy hogy kozbe a legujabb telefonja van például.Ettol fuggetlenul is beszelek az illetovel,nem nezem le,es nem szolok be neki.
2021. júl. 30. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!