Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem zavar hogy az...

Csak engem zavar hogy az iskolákban nem adnak magukra az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az iskolába azért jarunk hogy tanuljunk.De engem nagyon zavar hogy pl a fizika tanarom a heten 3x ugyanazt az inget veszi fel es a lanyokat meg nem erdekli mibe jarnak.En meg ha felveszek egy inget mar megkerdezik miert oltoztem ki.Szerintem ez lenne a normalis.A stilusunk,szemelyisegunk kifejezese,es a tisztelet adas.Meg mielott valaki felre ert,tehetos emberekrol beszelek.
2021. júl. 30. 04:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Miből gondolod, hogy valaki igénytelen? Vagy mi az igénytelenség nálad? Talán látod a kávéfoltját a tanárod ingjén vagy mi? És mi van, ha tényleg 3 ugyanolyan felsője van, mert pl. akciós volt, vagy mert tetszik neki?

Talán büdös az illető, tetves a haja..stb.?

2021. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Manapság az öltözéknek (azon túl, hogy legyen tiszta) egyre kevesebb jelentősége van, a tiszteletet más módon szokás kifejezni, és aki öltözék alapján ítél meg másokat, az egyre inkább felszínesnek számít.
2021. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
97%

nem mi nem ertjuk, te nem fogalmaztad meg erthetoen. a ‘nem erdekli, miben jar’ nem egyenlo azzal, hogy igenytelen.


igenytelen = koszos, kinyult, szakadt, budos, foltos stb.

ketlem, hogy egy normalis iskolaban tul sok ilyen ember lenne.


nem erdekli miben jar = tiszta, normalis ruhak (normal esetben ugye), de nem a legujabb divatnak megfeleloek, nincsenek nagy mugonddal osszvalogatva. pl csak reggel felkap egy farmert meg egy random polot/pulcsit, aztan kesz, elvan vele, de attol meg tiszta, nem gyurott, nem izzadt. a legtobb tanarom ilyen volt.. es oszinten?! kit erdekel??? nem a pasimrol van szo, hogy ennyire erdekeljen, milyen szett van rajta.

illetve a 40-es, 50-es generaciot ezek a dolgok mar nem is erdeklik annyira.

2021. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Iskolásként egyáltalán nem érdekelt a kinézetem. Később egyetemistaként is csak azért, hogy becsajozzak 🤷‍♂️😅
2021. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!