Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Fast Fashion márkának...

Melyik Fast Fashion márkának van a legelfogadhatóbb minősége?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy a farmernadrág nem nyúlik szét teljesen fél év után, a zipzáras melegítő pulóver nem szöszöli teljesen össze a pólóm alatta, meg mindent, meg úgy egy 30 fokos mosástól nem mennek szét a ruhák.


Igazából a H&m-el régen meg voltam elégedve, ma már nem járok oda, Zara cuccom nem volt még. Pull&Bear és Mango jöhet még szóba, de a Mango drágább, gondolom az minőségibb is. Ötletek?



2021. aug. 14. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és férfi ruha
2021. aug. 14. 12:02
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek válaszoljatok már, fél órája kint van ez a retek kérdés, más topicba ilyenkor már tucat válasz érkezik. Ennyire off ez a szépség, divat topic? Vagy senki nem látott még ilyen márkát? Wtf? XD
2021. aug. 14. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Pedig en a H&M-et tudom mondani. En azzal vagyok teljesen megelegedve.
2021. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Levi's vagy valami normálisabb farmer. Hollister, alpha vagy bármi nem fast fashion.
2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez kb mind egyforma minőség.
2021. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Massimo Dutti de drágább sokkal

Peek & Cloppenburgot ajánlom, ott olcsóbban vannak jó ruhák

2021. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha fast fashion, akkor szerintem a Reserved, illetve az Inditex márkák többsége, mint a Zara, Bershka, Pull&Bear.

A ruháim legnagyobb százaléka ezekből az üzletekből van, és abszolút meg vagyok elégedve vele, pedig sok olyan cuccom is van, ami rég nem mai darab, és még mindig hordható állapotban vannak.

Ezzel ellentétben amiket a H&M-ben és a C&A-ban vettem, 2 mosás után már olyan volt, mint valami ezer éves rongy.

De ha melegítő pulóvert keresel, akkor a Decathlonba is érdemes elnézni.

2021. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
c&a , h&m
2021. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Én a House nevű lengyel fast fashion márkát ajánlom.

Nemrég tudtam meg, hogy egyáltalán létezik.

Bár a negatívum, hogy itthon csak két üzletük van, köztük egy a Corvin Plázában.

Kb. Zara/H&M árban vannak ott is a ruhák, de jobb minőségű anyagokkal dolgoznak. Ott megfogod a ruhákat, pulóvereket, és érzed, hogy mindennek komoly súlya és vastagsága van, nem az a kategória, amit a széltől is óvni kell.

2021. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!