Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők, ti megengednétek a...

Szülők, ti megengednétek a kamasz gyerekeiteknek, hogy nyáron így legyenek otthon?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon meleg van, akkor otthon a lányotok tangás bikiniben lenne, vagy ha fiatok van, ő pedig egy szál férfitangát venne csak fel, mert kényelmesebb és szellősebb lenne számukra, ha csak ilyen kevés ruhát viselnének.

Milyen okból engednéd, vagy nem engednéd meg nekik?



2021. szept. 19. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Megengedném nekik
Megengedném azzal a feltétellel, hogy csak akkor lehetnek így, ha én nem vagyok otthon
Lányomnak megengedném, fiamnak nem
Fiamnak engedném, lányomnak nem
Egyikőjüknek sem engedném meg
53 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Mért pont tangás? Azt úgy eleve nem engedném, az a kevés rész amit egy sima bugyi/fecske hozzáadna attól nem halna bele a melegbe senki. Rendben, hogy otthon vagyunk, de akkor is szerintem fel kell valamennyire öltözni, én sem szaladgálnék egy szál gatyában. Persze a saját gyereke nem zavarja az embert, de egy esetleges vendég, átugró szomszéd, gyerekek barátjának kedélyeit nem kell borzolni ilyesmivel. Az megint más ha mondjuk medencés buli van, vagy ilyesmi, de csak úgy alapból nem díjaznám, de meg sem tiltanám nekik, csak diszkréten szólnék, hogy a szobájukon kívül, ha lehet öltözzenek fel, ebből szerintem mindenki leszűrné a lényeget.
2021. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Tangát nem. Rövidnaci, trikó. Amúgy bátyám mindig boxerben volt otthon, az nem zavart, de ha tangát vett volna fel nem bírtam volna
2021. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Én se értem miért pont a tangára van kihegyezve a kérdés. Pláne fiú esetében.

Ha nagy meleg van és másképp nem lehet elviselni, itthon a szűk család előtt szerintem nem akkora probléma ez. Nem másnak akarja mutogatni magát, hanem a meleg miatt teszi a négy fal között.

2021. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Na, megjött a férfiangás debil emberke. A kérdést jelentettem.
2021. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nincs gyerekem, de elég átlátszónak találom, hogy valaki ilyenben érzi magát kellemesen, mint egy lenge anyagú bő pólóban/ruhában, aminek az anyaga felszívja az izzadságot. Főleg, hogy mindenhez hozzáragadna, mikor izzad, az összeérő bőrfelületek is kellemetlenebbek...


A kevés ruha csak egy ideig jó a meleg ellen... Ez már nem az a szint és ezt mindenki tudja. Én is.


Egyébként feltalálták már a légkondit.

2021. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Fiúnál tanga? Inkább meztelenre vetkőztetném.
2021. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
A boxer sokkal jobban szellőzik, mint a tanga. Így biztos vagyok benne, nem azért lenne a fiamaon.... És onannokezdve gáz.
2021. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Ha a fiam tangát hordana, addig ütném, amíg mozog.
2021. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Kezdjük ott, hogy nem engedném, hogy fürdőruhában legyenek otthon, mert rohadt egészségtelen egész nap egy műszálas fürdőruhában lenni.
2021. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Simán engedném mindkettőjüknek.

Akik a férfi tangán vannak fennakadva, csak szólnék , hogy vannak már ilyenek, bizony!

Tehát lehet hordani.

2021. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!