Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők, ti megengednétek a...

Szülők, ti megengednétek a kamasz gyerekeiteknek, hogy nyáron így legyenek otthon?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon meleg van, akkor otthon a lányotok tangás bikiniben lenne, vagy ha fiatok van, ő pedig egy szál férfitangát venne csak fel, mert kényelmesebb és szellősebb lenne számukra, ha csak ilyen kevés ruhát viselnének.

Milyen okból engednéd, vagy nem engednéd meg nekik?



2021. szept. 19. 11:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
21%

Köszi, ezzel legalább elismerted, hogy meleg vagy. Így már érthető miért álltál ki, a ratyi gatya mellett. 😆😆😆😆

Amúgy durva beszólás volt, hány éves vagy, 15?

2021. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Tovább mennék!

Okos enged, szamár szenved.

Inkább rád hagyom a buta következtetésedet.

Amúgy ha meleg vagyok szerinted, akkor benne lennél, hogy megbhasszalak anyád hátán?😚

2021. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Jajjjjj, te kis mogorva. Milyen okos is vagy! Mi ez a beszéd? Kimossam a szádat szapannal? Vagy inkább más vennél a szádba? Csak nem fején találtam a szöget, te kis langyos. 🤭🤭🤭
2021. szept. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Na?

Ennyi? Kis óvodás. Gyermeteg.

2021. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt vesznek fel amit akarnak. Én is így nőttemfel.
2022. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!