Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú nélkül fogok tudni...

Magassarkú nélkül fogok tudni igazán nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés

Mióta autóim vannak (3 éve) és senki nem látja hogy hogyan vagyok felöltözve, azóta sajnos nagyon bekényelmesedtem és sokszor már magamnak is undorító vagyok ahogy képes vagyok felöltözni…

Koszos nike edzőcipő, kicsit olajfoltos világos színű farmernadrág, rosszul betűrt felsők… több éves melltartók. Szóval fúj. Az volt a legszebb amikor felvettem egy melegítőfelsőt ami eredetileg 13 éves fiúnak való de jó volt rám úgyhogy miért ne alapon abban voltam.. mint egy szürke egér. Nem is én vagyok már ez..

nagyon kezd leépülni az önbizalmam amiatt hogy így elhanyagolom magam , pedig amíg tömegközlekedéssel jártam nagyon adtam magamra és sokszor tényleg igazán csinos módon is fel tudtam öltözni.

A gerincem miatt sajnos nem hordhatok magassarkút.

De kell az önbizalmamnak már egy kis löket mert az hogy ennyire elhagyom magam, borzasztó. Nincs semmilyen új ember, vagy nem akarok tetszeni senkinek. Egyszerűen csak újra csini nőnek akarom magam érezni úgy mint 3 évvel ezelőtt. Valahogy szeretnék kicsit csinosan meg r*bisen kinézni :)

Arra gondoltam hogy veszek egy csomó nadrágot, szoknyát, felsőt, új kabátot, kiegészítőket, fehérneműket stb. De mi legyen a cipővel? A hátam miatt tényleg nem hordhatok magassarkút, szóval van valami olyan ami nőies de tényleg kényelmes én nem magas sarkú? Balerina cipő is kilőve.


25/n

Szilvi



2021. szept. 29. 12:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát ne haragudj, de tőled egy konkrétan koszos ruhákat hordó nőtől (de egyébként is) igen sértő, hogy burkoltan a nőiességét firtatod annak, aki felvesz egy lapos cipőt.

Inkább vegyél fel tiszta (az olajfolt tényleg nagyon gáz), egymáshoz passzoló dolgokat első körben, aztán jöhet a cipő. Amiből van női oxford vagy chelsea fazon, belebújós, mokaszin, lapos csizma, balerina stb. Ezek simán lehetnek kényelmesek, sőt ma már a gyógycipők között is vannak szebb darabok (ha esetleg kell a gerinced miatt).

Meg ezt a kérdést ne vedd kötekedésnek, de régen milyen cipőket hordtál? Elegánsnak mondod magad, de akkor is baj volt a gerinceddel, gondolom, nem magassarkúztál. Mégis elégedett vagy az akkori stílusoddal.

2021. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%

Női oxford??

Mindég elkap a röhögő görcs mikor egy tipikus férfi ruhadarabból,cipőből akarnak “nőit” csinálni azzal, hogy egyszerűen nőinek nevezik el.

De! Az attól még nem lesz női. Nem a megnevezéstől lesz egy ruha női vagy férfi.

2021. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!