Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AliExpress érdemes onnan...

AliExpress érdemes onnan rendelni , megbízható oldal ? Hány nap állt érkezik meg a rendeltett termék?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Ali általánosságban megbízható, de olyan, mint nálunk az emag, millió eladó van rajta - van, aki normális, van, aki nem.


A várható szállítási időt minden terméknél írja, de 2 héttől akár 2 hónal is lehet.

2021. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném azzal az első választ, hogy az olcsó ruhák sokszor nem úgy néznek ki, mint a képen és fura lehet a méretezésük (érdemes megnézni a véleményeket, hogy írják-e, hogy mondjuk "150 centi, 40 kiló vagyok, de kicsi az XXXL-es", vagy vásárlók által feltöltött képeket), van, hogy nagyon büdös termék (nem mosható táskák pl.). Nekem kb 15 rendelésből 1 sose érkezik meg, aminek szerintem vissza lehet igényelni az árát, de nem ér meg az a pár dollár annyi macerát. Ki lehet amúgy fogni jó dolgokat is, de a többség csalódást keltő.
2021. nov. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a méret miatt rinyáló emberek nem nézték meg a mérettáblázatot. Az eladók többsége kínai, és a kínai méretezés más mint az európai, ami nekik M az nálunk XS, ami nálunk M az ott XL. Szóval aki Európából "múltkor a plázában is ez volt jó" alapon választ méretet, az nagyon szarul fog járni. Persze van, ahol tényleg extrém furcsa a méretezés, de ha egy terméken van 80% 4-5 csillagos, és 20% 1 csillagos értékelés, akkor majdnem biztos, hogy a 20% mind mérethibás terméket kapott - a saját hibájából. Minden terméknél van mérettáblázat, néhánynál még rajz is, hogy hol kell mérni.


(De mindenhol nézni kell a mérettáblázatot, én a H&M-mel is jártam úgy, hogy 31-es helyett 34-es nadrág kellett...)

2021. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3, Akkor neked szerencséd volt eddig. Én rendszeresen rendelek kínai oldalakról, szóval van tapasztalatom az ilyesmivel, de Aliról jó ruhát még nem sikerült kifognom, a képekre rendszerint még távolról sem hasonlítanak, nemhogy méretileg, sehogy.

Egyéb dolgokra szuper, rengeteget rendelek Aliról telefontoktól kezdve a lakásdíszeken át a macskabútorig, de ruhát soha a büdös életben nem vennék többet onnan.

2021. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én eddig csak egyszer rendeltem egy ledes USB kábelt és egy hónap múlva jött meg és nem volt semmi gond.

Most viszont ruhát szeretnék rendelni, de nem merem, mert olvastam mindenhol hogy más méretben jöttek meg.

2021. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Én már sok ruhát rendeltem onnan és nem volt gond a mérettel.

Olyan volt inkább, hogy túl kicsit rendeltem, mert imádom a feszülős ruhákat, és túllőttem a célon 😃 De ez simán az én hibám, ha mérettáblázat alapján rendelsz és nem esel ebbe a hibába, akkor 99% hogy nem kapsz rossz méretet.

2021. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!