Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magabiztosabbak vagytok, ha...

Magabiztosabbak vagytok, ha olyan ruha van rajtatok, amit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mint pl?
2021. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és akkor is ha csinos ruha van rajtam
2021. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze.
2021. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy veszem észre, hogy az gyakran megbámulnak és elszégyellem magam. Sok filmes, játékos, sorozatos esetleg vicces pulcsim/pólóm van. Imádom őket de így 22 évesen sokszor megbámulják és rossz érzéssel tölt el. Viszont a mai ruhám... Fekete magassarkú csizma, fekete vastag harisnya, kötött combközépig érő szoknya, fekete blúz és egy hosszú ballonkabát. Ebben teljesen más szemmel néznek meg, azt gondolhatják, hogy egy érett, magabiztos nő. Ebben határozottan jobban érzem magam a visszajelzések miatt. Viszont a másik napjaimon pedig azt egyéniségemre vagyok büszke de ahogy már fogalmaztam, azt hamar le is tudják rombolni. Így nagyon vegyes, hogy milyen ruhában érzem jól magam.
2021. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Van, hogy igen, van, hogy nem.
2021. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha tudom magamról, hogy jól nézek ki, akkor jobb a kedvem és magabiztosabban viselkedek. Az emberek is máshogy viszonyulnak hozzám.
2021. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

" Sok filmes, játékos, sorozatos esetleg vicces pulcsim/pólóm van. Imádom őket de így 22 évesen sokszor megbámulják és rossz érzéssel tölt el. "


Kötve hiszem, hogy emiatt bámulnak meg. Úgy csinálsz mintha 52 lennél. 22 évesen szemtelenül fiatal még az ember.

2021. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!