Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiakon mennyire kezd...

Férfiakon mennyire kezd elfogadott lenni a tanga?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és néha otthon szoktam felvenni tangát leginkább akkor ha egyedül vagyok vagy biztos hogy nem veszi észre senki hogy az van rajtam. Szeretnék iskolába is azt hordani de félek hogy észreveszi valaki. Kicsit sem vagyok homoszexuális egyszerűen csak ebben érzem magam a legjobban.


Kíváncsi lennék tapasztalatokra is esetleg hogy ki hogy járt vele és esetleg barátnő vagy családtagok mit reagáltak amikor megtudták.



2021. nov. 15. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
Csak is tangát hordok, mert imádom
2022. jan. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Diggity ***** válasza:
67%
Kérdező, fiú vagy lány tangát szoktál felvenni?
2022. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltalán nem elfogadott, hála Istennek. Nem vagyok leszbikus, de hánynék ha strandon vagy bárhol meglátnék egy ilyen szerencsétlent mint te. És tény hogy még nagyon sok lány így lenne ezzel. A férfiaknak azért lehet hogy tetszenél.
2022. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Én is gyakran hordok pasiként
2022. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak tangát hordok. A párom teljesen elfogadta, szerinte jól áll rajtam. Poénból vettem egyet, akkor nevetett, de amikor mondtam, hogy egész kényelmes akkor mondta, hogy hordjam csak... :)
2022. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy vagyok, mint a 25ös. Nejem is elfogadta, tetszik is neki. Már 12 éve csak férfi tangám van. 4 éve a strandon is csak férfi tanga fürdőalsót viselek.
2022. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!