Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Bellinda...

Mi a véleményetek a Bellinda harisnyák árairól?

Figyelt kérdés

Konkrétan, hogy egy kreppes harisnya 600ft fölött van, egy egyszerü üvegszálas Bellinda 900ft körül mozog a többiről nem is beszélve. A sokak által favorizált Fasination 1200-1400 között mozog. Nekem ezek az árak nagyon magasak,ahhoz hogy alap harisnyákról beszélünk. Tényleg van olyan jó minőségű hogy megérje

ennyiért megvásárolni? Vagy ha már harisnyát kell hordani, hol, és milyen márkát érdemes keresni?



2021. dec. 2. 16:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10-es! Nagyon köszönöm a kedves és barátságos hozzászólásod!🤣
2021. dec. 8. 07:06
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

10-es vagyok.


Ne haragudj, de egy ruhadarabról ennyi ömlengés, magyarázat, már kissé fájdalmas.

2021. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Csak infóként:

Bellinda Fascination Matt 199 Ft-ért, Bellinda Perfect 20 259 Ft-ért, Bellinda Cool és a sima Fascination 299 Ft-ért volt itt a helyi Penny-ben. (Érd, Parkváros)


Szerintem ezek igazán barátságos árak! Be is táraztam belőlük így az ünnepek előtt! :)

2021. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon barátságos árnak tűnik, majd én is körül nézek a Pennyben. Bizonyos üzletek mekkora árréssel dolgoznak, ha a Pennynek még ilyen olcsón is megéri. 🤔
2021. dec. 25. 13:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kifutó széria és emiatt kiárúsítják, mert 400 Ft/db kedvezmény van rajtuk. De igen, nagyon jó áron van! 😉
2021. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy elírás, valóban jók az árak.
2021. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kicsit drága, de igazából csak a lycra fényes fajták szépek,kényelmesebb, a többi vacak szerintem. És valóban a pennyben olcsóbb.
2021. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az Auchanban (Budaörs) 399 Ft-ért van Bellinda Sneaker Style harisnyanadrág, amiben az a jó, hogy beépített pamut titokzoknival van ellátva, így nem kell külön zokni a kicsit magasabb szárú cipőkhöz, (pl. bokacsizma) és kevésbé izzad benne a láb. De sportosabb fazonú félcipőkkel is fel lehet venni. (Sneaker) Vagy csak simán a nadrág alá...


Ennyiért szerintem nagyon baráti áron van! Van különféle színekben (világos és sötétebb testszínűben, ill. feketében) és mindenféle méretben! (S, M, L) Ja és tangafazonú! ;)


Viszont sajnos csak 20 denesben létezik! Jól jönne belőle kicsit vastagabb, 40 vagy 60 denes.

2022. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18.

Én már teljesen belezavarodtam.

Egyszer azt olvasom, hogy a pamut nem jó mert ha egyszer beleizzadsz akkor sosem szárad meg, vagy nagyon lassan, a nejlon meg hanarabb megszárad.

Viszont sokan meg a műszál miatt aggódnak.

Most akkor mi az igazság?

2022. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A nylon hamarabb megszárad, de próbáld ki teregetésnél! A nylonharisnya mikor kiveszed a mosógépből már akkor szinte száraz (a gumírozást leszámítva), míg a pamutzokni nedves marad.


Igazándból a kényelem más! A nejlon nem ázik át, mint a pamut, viszont számomra a pamutot kényelmesebb viselni a talpamon. De annyira nem izzadós a lábam, hogy a pamutzokni átázzon, max. ha pocsolyába lépek. :)

2022. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!