Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű öltöny igazán...

Milyen színű öltöny igazán elegáns egy férfin?

Figyelt kérdés
Elsősorban hölgyektől kérdezném, hogy milyen színű öltöny tetszik egy férfin..

2021. dec. 8. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

A 9-nek annyiban igaza van, hogy a fekete nem alap. Az utosó színnek kellene lennie, amit valaki megvesz (harmadik, de inkább negyedik öltönynek). Nagyon rugalmatlan.


A navy blue népszerűsége nem véletlen. Az egyik legrugalmasabb szín és kevés férfi van, aki olyan formalitású eseményre megy, ahova valóban kell és illik a fekete. Még az esküvőjére vagy az anyja temetésére is tökéletes a charcoal grey.


Valamiért sokan azt hiszik, hogy a feketétől (hétköznapokban is) csettintésre elegánsak vagy jólöltözöttek lesznek, pedig nem. Borzasztó túlértékelt szín.

2021. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%
Márpedig a fekete alapszín. Ugyan elsősorban ezt a nőkre mondta Coco Chanel de férfiakra is ugyan igaz szerintem, hogy az a bizonyos kis fekete ruha minden ruhatárban ott kell legyen. Férfiak esetében a fekete öltöny. Akárki akárhogy akarná ezt megváltoztatni a fekete az örök elegancia színe is marad.
2021. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12

Nőkre ez lehet hogy igaz de férfiakra egyáltalán nem.

2021. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan fent fogtok akadni azon,hogy azt írtam alap szín?

Nekem az,hiszen az öltönyök jó része (kereslet alapján is) fekete.

De ha másnak nem "alap" a fekete öltöny,akkor másnak nem az,most ezen össze ne vesszetek már.


10/9 pasi nem kéket és nem is más színt fog hordani.Feketét.

Ezért is mondtam alapnak.De még mindig szíve joga eldönteni mindenkinek,hogy mit tart alap színnek öltöny terén (is).

2021. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

14

Fenn akadunk rajta mert baromságot írsz. Lehet hogy mezőgazdasági szakközépben a szalagavatón a fekete kínai műszálas öltöny a legnépszerűbb szorosan a sötétzöld meg a lila előtt, de ezt az igénytelenséget ne vetítsük màr ki a többi társadalmi rétegre. Világszinten a navy blue meg a charcoal grey a legnépszerűbb. A fekete nincs a top 10-ben. Itthon is igényesebb körökben nem találkozol fekete öltönnyel mert egyszerűen nem néz ki jól.

2021. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

#15

Nem az a probléma a feketével, hogy nem néz ki jól, hanem az, hogy 100-ból 99-szer túlöltöznek vele.


Szerintem a legegyszerűbb úgy kitalálni, megfelelő-e a fekete öltöny, hogy belegondolsz, hogyan hatna, ha ugyanezen az eseményen egy nő estélyiben jelenne meg. Ha az furcsának hatna, akkor oda sok a fekete öltöny.

2021. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

Szakadj már le erről a kínai cucc témáról,attól hogy te olcsó sz*r cuccokat veszel még más nem.Nem is a fekete színtől lesz valami olcsó vagy épp drága.Márka,anyag a mérvadó.

Az egyetlen aki itt baromságokat ír az te vagy a kínai ruha őrületeddel.Ha kötekedni akarsz öcsi ott van jó anyád azt fáraszd és ne itt oszd az észt.Kínai..Felétek biztos csak az van.

Mindenki a saját véleményét írta le,ha neked nem tetszik ne bele pofázz és kötekedj másokkal, hanem pontozd le.

A továbbiakban rohadtul nem vagyok kíváncsi a hülyesézeidre,úgyhogy ne koptasd feleslegesen a billentyűt.Szimplán ingorállak ahogy azt az ilyenekkel tenni kell.


Más is,ha nektek nem a fekete az alap öltöny,vagy nem tetszik akkor nektek nem az.Pont.

Tőlem hupikéket is hordhat valaki,ocsmánynak ocsmány,de ízlés kérdése,hogy ki mit vesz fel..

2021. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Kommentár nékül"There are three basic colors for suits. Black, Navy and Gray; all of which are versatile in mixing and matching color combinations, and each comes with its individual look and its own brand of psychological interpretation.
2021. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fekete,sötét-világoskék,esetleg szürke.
2022. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
egyénfüggő
2022. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!