Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki van hasonló helyzetben?

Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég szűkösen vagyok ruha téren,kéne pár vastagabb pulcsi,kabát,de csak pár nap múlva fogok tudni vásárolni....addig meg elfagyoskodok:)

Más is van hasonló helyzetben?


2010. szept. 7. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
csak,mert én utállom ezt az állapotot.....:S
2010. szept. 7. 22:04
 2/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :D

és mivel csak 30 tudok vásárolni "elfagyoskodok" xD

2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, esküszöm!!! Itt ezeken a fórumokon mindenki nulláról építi fel a ruhatárát??? Előző télről senkinek semmije nincs már meg?

Nekem olyan a ruhatáram, hogy van még 8 éves pulóverem is, ami jól bírja (New Yorkeres). És néha veszek egy-egy darabot és akkor valamivel még frissül is a ruhatár. De a régiek is megvannak, akkor dobok ki valamit, ha már nagyon szar állapotban van.


Tehát a kérdezőnek is azt ajánlom, hogy fagyoskodás és kényszeres költekezés helyett esetleg nézzen szét a szekrényben!

2010. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahogy te is írtad,van persze,de már hordhatatlan
2010. szept. 8. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
te is kis divatmajom lehetsz, hogy inkább megfagysz, minthogy felvegyél egy kicsit kibolyhosodott pulcsit... hajjrá, remélem (ha már meleg ruát nem) egy tüdőgyulladást sikerül összeszedni.
2010. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

miért ítélsz ha nem ismersz?

Nem tudod milyen,hogy néz ki?

Egyszerűbb lehurrogni igaz?

Vagy szeretsz kötekedni?

Én nem igazán...ezért nem is fogok veled itt veszekedni....nem vagyok divatmajom 30on túl vagyok....

egyeltalán nem érdekel a divat mellesleg...

2010. szept. 8. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nekem is van 3 éves pulcsim, aminek semmi baja. Kabátom is (a kedvenc) 4 éves kb. Én kb. 20 db tavalyi- tavalyelőtti pulcsimat adtam el nemrég és még így is maradt 20- 30 db. Idén nem is vettem pulcsit és max. akkor veszek, ha valamibe beleszeretek.

Gondolom vettél tavaly ősszel/ télen is pár ruhát, nem hiszem, hogy annyira tönkre tud menni, hogy idén hordhatatlan (kivéve ha 1 db- ot hordtál egész télen- de azt meg nem hiszem).

2010. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!