Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 éves csaj hogy öltözköd...

Egy 14 éves csaj hogy öltözködjön?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Convers tornacsuka, sötét csőgatya, fekete feliratos póló. Én így öltözködök. Ez mindenkinek más. Én nem akarok trendi lenne nekem ez a stílosom nem majmolok senkit én ezt szeretem. Méggyszer mondom ha neked a szoknya tetszik hord azt még mindig jobb mintha rosszul érzed benne magad!
2009. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
ha a haverina nem túl gazdag akkor nem conversézik hanem winkezik vagy deutchmanozik hugom is ott vett ilyen tornacipőszerűséget
2009. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippet :)

de én nem szoktam olyan sötét cuccokba járni :D

elfelejtettem odaírni h jelenleg miket hordok:

nyáron rövidgatya vagy miniszoknya, papucs(strandpapucshoz hasonló, fekete-pink), meg póló v. trikó:D

ha hidegebb van akk csőgatya, egy póló egy pulcsi és deszkáscipő. és általában szinesen öltözködök

2009. okt. 13. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 14/L vagyok.Nem követek semmilyen divat irányzatot,nem vagyok divat-majom.Egyszerűen olyan ruhákat hordok amik tetszenek és jól állnak:)

Ha jól áll a ruha és jól érzed magad benne azt látni fogja a külvilág is:)

Egyébként nagyon tetszik az olyan gatya nekem,ami egyenes szárú,de nem teljesen cső gatya.Csak sajnos nem láttam olyat ami jó lenne rám:( Illetve van nem a hagyományos trapéz hanem olyan ami folyamatosan bővül.Felsők közül inkább a nőiesebb darabokat részesítem előnyben,de van egy pár sportos-nőies felsőm is.Szeretem a színes,mintás ruhákat és kiegészítőket.A szoknyát nem igazán szeretem,de van amikor olyanom van és szoknyát veszek fel.

Röviden ennyi:)

14/L

2009. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem sok egyenes szárú gatyám van, az szerintem egy kicsit "rapperes" kisugárzást ad egy deszkás cipővel:)
2009. okt. 13. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy 14 éves csaj hogy öltözködjön?"

ahogy akar! ...

2009. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy ne fázzon meg
2009. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy akarsz .. ilyen hülye kérdést .. de am Converse tornacipő, csőszárú gatya, póló. Sztem a legkényelmesebb, legalább is én CSAK ezt a párosítást vagyok hajlandó felvenni!
2009. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a kérdést nem azért tettem fel hogy ennyit írjatok "amit akarsz"

mert hiába veszek fel amit akarok, leszólnak h egy kicsit vegyek visszább. pl ha nyáron kint van egy picit a hasam, vagy ha télen magassarkú csizmába vagyok. én csak ezért kérdeztem hogy más 14 éves lány h öltözködik

2009. okt. 15. 19:49
 10/10 anonim válasza:
Acél betétes bakancs vagy csizma fekete cuccok és nekem tetszeni is fogsz
2010. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!